Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Guns Bros

Kategoria: Przygodowe
Producent: Glu
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.04.2013
Rozmiar: 187 MB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 136

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Guns Bros

GLU bez wątpienia należy do groan firm, które znają się na tworzeniu gier dla platform mobilnych. Guns Bros to świetna gra akcji przeznaczona na smartfony z systemem Windows Phone. Jednostka Freakishly Rugged Advanced Genetics Galactic Enforcement Division (AKA F.R.A.G.G.E.D) niespodziewanie atakuje nasze oddziały. Naszym zadaniem jest odeprzeć ich atak używając coraz to bardziej zaawansowanego arsenału. Mnóstwo akcji, świetna oprawa audio-wizualna oraz wysoka grywalność na pewno nie pozwolą się nudzić żadnemu fanowi dobrych gier akcji. 

Wymagana wersja systemu: 
Windows Phone 8 
Windows Phone 7.5Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Guns Bros