Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Warspear online 0.4.3

Kategoria: MMORPG
Producent: Herocraft Hitech Co Ltd. Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.05.2009
Rozmiar: 4,6 MB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 887

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Warspear online


Opis - Warspear online

Prezentujemy Warspear online, jedną z pierwszych gier typu MMORPG na Windows Mobile. To świat RPG pełen magii i walczących ze sobą bogów, a także jak to zwykle w rzeczywistości fantasy bywa – istot wielorakich ras, nie zawsze przyjaznych wobec pozostałych. W Warspear online mamy do wyboru kilka frakcji, w obecnej, najnowszej wersji gry dostępne są dwie: elfów i górskich barbarzyńców, oraz kilka klas postaci: ranger, druid, barbarzyńca, złodziej, szaman… Wejdź do niezwykłego świata Warspear online i zmierz się z innymi graczami na ekranie swojego PocketPC. Pobierz Warspear online za darmo:Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Warspear onlineMMORPG