Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wisielec 1.0

Kategoria: Logiczne
Producent: Aga_s
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.06.2013
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 287

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Wisielec

wis1Wisielec to niezwykle stara i popularna gra słowna. Rozgrywka polega na odgadnięciu słowa o danej długości. Gracze po kolei odgadują poszczególne litry, które mogą znajdować się w haśle. Jeśli uda się trafić którąś z liter wchodzących w skład hasła, pojawia się ona na ekranie w odpowiednim miejscu.

Jeżeli jednak strzał będzie pudłem to do naszego konta dodana zostanie kolejna część szubienicy. Gracz, który jako pierwszy odgadnie hasło, wygrywa. Warto dodać, że aplikacja Wisielec utrzymana została w konwencji "rysowanej". Wygląda niemal jak jej papierowy pierwowzór. Wisielec umożliwia rozgrywkę tak dla jednego, jak i dwóch graczy.

W grze znajdziemy pięć kategorii tematycznych, z których wybierane są słowa (rozgrywka jednoosobowa):
- Zwierzęta,
- Rośliny,
- Geografia,
- Nauka,
- Różne.

Tryb dwuosobowy nie posiada ograniczeń związanych z kategoriami. Tutaj słowa wymyślane są naprzemiennie przez graczy. Wygrywa ten, który uzbiera jak najmniejszą ilość części składowych szubienicy i odgadnie hasło. Powodzenia!

Wymagania systemowe:
Gra jest kompatybilna z urządzeniami współpracującymi z systemem Windows Phone 7, Windows Phone 7.5 oraz Windows Phone 8Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Wisielec