Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Parking Car

Kategoria: Logiczne
Producent: SlickDroid
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.05.2013
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 345

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Parking Car

 

Opis - Parking Car

parking1Parking Car - Car Unblock to połączenie dwóch rodzajów gier znanych przede wszystkim jako tzw. przeglądarkowe flashówki - typowych puzzli oraz gry polegającej na precyzyjnym parkowaniu auta.

Niemniej jednak, zdecydowanie bardziej pasuje do pierwszej z wymienionych przeze mnie kategorii.

Tytuł ten nie dość, że jest darmowy to jeszcze niesamowicie wciąga i uzależnia. Twórcy chcą abyśmy w jak najmniejszej ilości ruchów przetransportowali wyznaczone auto do wyjazdu z parkingu. Zadanie z założenia wydaje się banalnie proste. Możecie mi jednak wierzyć, że tak nie jest! Początkowe etapy są dość proste, schody zaczynają się nieco później.

Co więcej aplikacja oferuje łącznie około 3000 poziomów w czterech "światach". Możemy wiec być pewni, że spędzimy przed naszym smartfonem kilka dobrych godzin usiłując po prostu wyjechać z parkingu. Nie ma więc na co czekać! Czas wsiadać za kółko i znaleźć jak najkrótszą drogę wyjazdu. Powodzenia!

Wymagania systemowe:
Gra współpracuje z systemami Windows Phone 7.5 oraz Windows Phone 8Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Parking Car