Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IraqA'Tak 1.3

Kategoria: Gry akcji
Producent: 4pockets
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 20.05.2009
Rozmiar: 1,2 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 365

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - IraqA'Tak

W IraqA'Tak poruszamy się amerykańskimi czołgami biorącymi udział w wojnie w Zatoce Perskiej. Cel jest tu prosty – mamy odnaleźć i zniszczyć wszystkich przeciwników, a sami ujść z walki cało (zgodnie z zasadą „seek & destroy”). Na start dostajemy do dyspozycji 3 czołgi z podstawowym wyposażeniem, czyli 10 pociskami i 3 minami, a im więcej gramy, tym lepsze wyposażenie możemy przewozić. Co jakiś czas wyposażenie i pomoc medyczna zostaną nam też zrzucone z samolotów, ale czas gra tu rolę, ponieważ przeciwnicy mogą je odnaleźć szybciej! Bardziej zaawansowane bronie to kilka rodzajów bomb i rakiet. W czasie walk musimy też pamiętać o uzupełnianiu pocisków i paliwa. IraqA'Tak zdobył dużą popularność wśród fanów gier bitewnych.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: IraqA'Tak