Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wolf

Kategoria: Akcji
Producent: Mike L.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.05.2013
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 267

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Wolf

wolf1Wolfenstein to pierwsza, niezwykle popularna strzelanka FPP. Akcja rozgrywa się w czasie II Wojny Światowej, wcielamy się w postać nieustraszonego bohatera i przemierzamy ukryte, nazistowskie lokacje po drodze rozprawiając się z setkami przeciwników.

Czysta akcja! Teraz ten niezaprzeczalny hit sprzed około dwóch dekad możecie mieć zawsze przy sobie - wystarczy, że posiadacie smartfon z systemem operacyjnym Windows Phone. Wolf, bo tak właściwie nazywa się mobilna wersja wspomnianego bestsellera to nieoficjalny port. W związku z tym nie obędzie się bez kilku błędów. Aplikacja oferuje tylko pierwszy level. Niemniej jednak jest bezpłatna i doskonale oddaje klimat gier z pierwszej połowy lat 90-tych XX wieku.

Jeśli więc mieliście kiedykolwiek styczność z Wolfenstein'em i chcielibyście sobie przypomnieć oldschoolowy klimat to Wolf jest właśnie dla Was!

Wymagania systemowe:
Windows Phone 7,5, Windows Phone 8Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: WolfAkcji