Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call of Dead: Modern Duty Hunter & Combat Trigger 1.0

Kategoria: Akcji
Producent: T-Bull Sp. z.o.o.
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 04.08.2014
Rozmiar: 42 MB
System operacyjny: Windows Mobile Windows Phone 7
Liczba pobrań: 247

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.

Wymagania sprzętowe - Call of Dead: Modern Duty Hunter & Combat Trigger

Wymagany system Windows Phone 8 lub Windows Phone 8.1.

Opis - Call of Dead: Modern Duty Hunter & Combat Trigger
Jako ostatni świadek umierającego miasta, musisz być jednocześnie pierwszym, który przyniesie nadzieję ludzkości. Świat został opanowany przez obcą cywilizację, zaś zadaniem gracza w Call of Dead: Modern Duty Hunter & Combat Trigger jest eliminacja wszystkich przeciwników, jacy staną nam na drodze. Tytuł jest dostępny w całości za darmo i jest jednym z najbardziej rozbudowanych przedstawicieli gatunku FPP na urządzenia Windows Phone.

Główne cechy Call of Dead: Modern Duty Hunter & Combat Trigger: epicki tryb fabularny w zrujnowanym mieście; możliwość wcielenia się w bohatera, którego celem jest ochrona planety przed najazdem obcej cywilizacji; piękne i rozbudowane środowisko gry; klimatyczna ścieżka dźwiękowa i efekty; zróżnicowana paleta przeciwników; dostęp do dodatkowych zadań specjalnych, wielowątkowa fabuła zawierająca twisty fabularne.

Wcielamy się w weterana wojennego opuszczonego przez rodzinę, który utracił sens życia. Sytuacja zmienia się wraz z najazdem obcych, dzięki czemu nie tylko musimy uratować ludzkość lecz również odkupić grzechy przeszłości. W grze Call of Dead: Modern Duty Hunter & Combat Trigger zawarto wiele interesujących i zróżnicowanych lokacji, dzięki czemu rozgrywka nie pozwala na nudę przez długie godziny. Ruined City – rozpoczynamy w pięknym choć zrujnowanym mieście próbując odeprzeć inwazję. Dodatkowe funkcje umożliwiają m.in. stawienie barykad, dzięki czemu możemy skutecznie powstrzymać kolejne fale przeciwników.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Call of Dead: Modern Duty Hunter & Combat TriggerAkcji