Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Blitz Brigade 1.3

Kategoria: Akcji
Producent: Gameloft.
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 04.08.2014
Rozmiar: 660 MB
System operacyjny: Windows Mobile Windows Phone 7
Liczba pobrań: 193

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.

Wymagania sprzętowe - Blitz Brigade

Wymagany system Windows Phone 8 lub Windows Phone 8.1.

Opis - Blitz Brigade
Jesteś gotowy na niczym nieskrępowaną rywalizację pomiędzy dobrem a złem? Blitz Brigade to jedna z najciekawszych gier z gatunku strzelanin FPP, gwarantująca zabawę na długie godziny. Wciel się w postać jednego z pięciu twardzieli różniących się unikalnym stylem gry, a następnie wejdź na pole walki i wyeliminuj wszystkich przeciwników.

Główne cechy Blitz Brigade: możliwość toczenia wyrównanych pojedynków w trybie sieciowym do dwunastu graczy jednocześnie; pięć dostępnych klas do wyboru: Soldier, Gunner, Medic, Sniper, Stealth (walka z ukrycia); możliwość kontroli placu boju poprzez zdobywanie nowych terenów w trybie Domination; dostęp do klasycznego i jednocześnie najbardziej grywalnego trybu Deathmatch; opcja wykorzystywania na arenie 3 zróżnicowanych pojazdów, pozwalających na łatwiejszą eksterminację wrogów lub bezpieczną ucieczkę; zawarto ponad 100 broni, z czego każda z nich zawiera dodatkowe klasy rozwoju; unikalne taunty i frazy podczas zabijania wrogów; integracja aplikacji z voice chat – komendą głosową.

Dodatkowe cechy Blitz Brigade: dostęp do 120 unikalnych misji, wyróżniających się dbałością o szczegóły i dopracowaną oprawą graficzną; opcja rozwoju poszczególnych klas postaci – wraz z postępem gry nasza postać zdobywa mocniejsze bronie i pancerze; możliwość sterowania śmigłowcem lub czołgiem w celu dokonania totalnej masakry na placu boju.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Blitz BrigadeAkcji