Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zombie Driver

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Exor Driver
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 23.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Zombie Driver

Już wkrótce!
Opis - Zombie Driver

Zombie Driver game to tytuł, który powinien zainteresować wszystkich miłośników wyścigówek w styli nie-sławnego Carmageddon. Na rynek trafi on w listopadzie tego roku, więc warto się przyjrzeć, cochcą zaoferować nam ludzie z Exon Studios, czyli producenci gry.

Rzecz ma miejsce w niedalekiej przyszłości, kiedy to duża metropolię nawiedza plaga żywych trupów – czyli zombich. Dzieje się tak na skutek katastrofy chemicznej, która przemienia spokojnych na co dzień obywateli w bezmózgie, krwiożercze monstra. Gameplay Zombie Driver polegać będzie na ratowaniu ocalałych ludzi i likwidacji jak największej liczby zombich. W jaki sposób? Twoją jedyną bronią jest Twoje auto. Będziesz więc jeździł po ulicach, taranując i rozjeżdżając przeciwników, a ponieważ będą oni coraz silniejsi, od czasu do czasu niezbędna będzie modernizacja i tuning wozu. Podczas gry w Zombie Driver zostawisz na ulicach wiele rozjechanych trupów, dlatego też gra przeznaczona jest dla dorosłych. Mamy tu tryb kampanii dla jednego gracza, składający się z siedemnastu etapów, istnieje także możliwość swobodnej jazdy.

W grze dostępnych będzie osiem różnych modeli pojazdów oraz jeden super-wóz, jednak aby wejść w jego posiadanie będziesz musiał spełnić kilka warunków. Do każdego pojazdu da się zamontować trzy rodzaje broni – minigun, wyrzutnię rakiet oraz miotacz płomieni, co zamienia go w prawdziwą machinę bojową.

Jak wspomniano, premiera Zombie Driver będzie mieć miejsce w listopadzie, niestety nie ma jeszcze wersji demo Zombie Driver. Nie wiadomo też, czy będzie możliwy download Zombie Driver w wersji demonstracyjnej. Jest już za to trailer Zombie Driver – znajdziesz go na naszych stronach, natomiast przy tym tekście znajduje się oficjalna galeria Zombie Driver. Każdy screenshot z Zombie Driver pokazuje Ci oprawę graficzną tego tytułu i możesz go ściągnąć na swój komputer.

Niestety, posiadacze konsol nie będą w stanie używać tego tytułu. Ukaże się bowiem Zombie Driver tylko na PC, nie jest planowana żadna konwersja Zombie Driver na Xbox 360, ani też wersja Zombie Driver na PS3. W wersji komputerowej wymagania Zombie Driver nie będą zbyt wysokie, a da się pograć na wszystkich aktualnie używanych systemach operacyjnych, czyli pograsz w Zombie Driver mając Windows 7, Vist i XP.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Zombie Driver

dodał: ~oskar222 , 04.06.2012

a wiecie jak sciognoc left 4 ded 2\n

dodał: ~lol , 19.11.2010

fajne

dodał: ~daniel , 20.04.2010

zal lepsa jest left4 dead2\n

dodał: ~maxor7 , 06.02.2010

żal lepsze left4dead

dodał: ~ws , 16.01.2010

niezła

dodał: ~Loleexer , 10.01.2010

Ta gra jest zawalista!

dodał: ~kezubal , 06.12.2009

Kupiłem Zombie Driver przez Steam - gra warta każdej wydanej złotówki!

Zręcznościowe