Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Worms Crazy Golf

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Team 17 Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 20.10.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Worms Crazy Golf

Procesor: 1.4 GHz,

1 GB pamięci RAM (1.5 GB gdy posiadamy Windows Vista lub Windows 7)

Karta graficzna nVidia GeForce FX 5900 (lub inny model posiadający 128 MB pamięci)

626 MB miejsca na dysku

Opis - Worms Crazy Golf

Wormsy to sympatyczne stworzenia, które znamy niemal wszyscy. Parokrotnie angażowaliśmy się w ich konflikty, w różnych odsłonach serii. Tym razem, rywalizacja ma całkowicie nowe oblicze. Robaki postanowiły spróbować swoich sił w golfie.

Nie jest to jednak, do końca klasyczna odmiana tego sportu. Nasi podopieczni stosują wiele, doskonale znanych sztuczek. Przykładowo jeśli uznamy, że nasz przeciwnik ma nad nami dużą przewagę, możemy mu podesłać wybuchową owcę, która ostudzi jego zapał. Musimy liczyć się też z niespodziankami, jakie przygotowali dla nas twórcy Worms Crazy Golf. Na naszej drodze znajdą się teleporty, działka a także wiele innych elementów, których zadaniem jest utrudnienie rozgrywki.

Pola golfowe, na których będziemy rywalizować, są wyraźnie stylizowane na mapy znane z poprzednich części. Należy się więc przygotować na dość zwariowane plansze a pokonanie dystansu dzielącego nas od dołka, wcale nie będzie takie proste. W Worms Crazy Golf panuje jedna zasada, wygrać za wszelką cenę. To jak daleko się posuniemy by odnieść zwycięstwo, zależy tylko i wyłącznie od nas. Tryby rozgrywki dostępne w grze, dają nam możliwość zmierzenia się nie tylko z przeciwnikami ale też z szeregiem wyzwań, które dla nas przygotowano. Warto się ich podjąć, gdyż często potrafią sprawić większe trudności, niż nawet najbardziej wymagający rywal.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Worms Crazy GolfZręcznościowe