Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Worms 4: Mayhem

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Team 17 Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 29.09.2009
Rozmiar: 216.48MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 12726

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Worms 4: Mayhem

  • Pentium 4 2 GHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta grafiki 128MB (GeForce 3 lub lepsza)
Opis - Worms 4: Mayhem

Worms 4 – czyli kolejna wizyta w świecie wojowniczych, uzbrojonych po zęby robaczków, nosząca wiele mówiący podtytuł: Totalna Rozwałka (w oryginale Worms 4 Mayhem). Zapewne nie raz już słyszałeś o tej serii i być może nawet grałeś w którąś z jego odsłon. Jeśli podobało Ci się, to może zainteresujesz się tą odsłoną serii? Tym bardziej, że mamy dla Ciebie wersję demo Worms 4 do pobrania.

Download Worms 4 Mayhem pozwoli Ci na zapoznanie się z jedną mapą przeznaczoną do trybu szybkiej bitwy oraz zabawy wieloosobowej. Nadto otrzymasz możliwość zagrania na pierwszej mapie z trybu opowieści. Sama mechanika zabawy jest niezmienna od lat – mamy tu drużyny zwalczających się różnymi środkami zagłady robaczków, które naprzemiennie wykonują swe posunięcia. To wszystko oczywiście z dość dużym przymrużeniem oka, co sprawia, że człowiek podczas zabawy nieraz się uśmiechnie. Worms 4 Totalna Rozwałka to gra dla graczy w każdym wieku i o każdych preferencjach. Tej gry po prostu nie da się nie lubić!

Download Worms 4 pozwoli Ci również na obejrzenie oprawy audiowizualnej całej produkcji. Wydano Worms 4 na PC, PS2 i XboXa. Jeśłi chodzi o wersję komputerową, bez problem Worms 4 Mayhem pójdzie na Windows Vista i XP. Co do Windows 7 – nie wiadomo, a i sam producent milczy w tym temacie. Jeśli jednak masz Vista, Worms 4 nie będzie Ci sprawiać żadnych problemów. Dlatego też pobierz Worms 4 Mayhem demo i zobacz, jak spodoba Ci się ta zabawa. Dodamy jeszcze, że otoczenie podlega pełnej destrukcji, zaś plansze osadzone są w kilku tematycznych klimatach – od prehistorii po współczesność, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia zabawę.

Worms Mayhem 4 pozwala na niejaką kreację swoich “podopiecznych” – możesz na przykład dodać robaczkowi ciemne okulary, włosy, a nawet zdecydować, jakie okrzyki będzie z siebie wydawał. Jeśli zdecydujesz się na nabycie pełnej wersji gry (a wierzymy, że po obejrzeniu dema zrobisz to), musisz ściągnąć patch Worms 4. Znajduje się on na naszych stronach. Łatka Worms 4 free download!

Niestety, nie istnieje wersja Worms 4 full za darmo, możesz jednak sprawdzać, czy któryś ze starszych tytułów nie zmienił się we freeware. Szukając informacji o grze w sieci uważaj na wpisywane frazy. Często błędnie wpisywana jest „Worms 4 mayem”.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Worms 4: Mayhem

dodał: ~adas , 25.11.2010

worms to jest demo kacper

dodał: ~worms4 , 06.11.2010

nieprawda ja pobrałem pełną wersję za free!

dodał: roqet122 , 03.10.2010

Fajna gra tylko mi się pobieranie wyłączyło i sie nie chciała zainstalować ale od nowa pobieram:))\n

dodał: ~KACPER , 01.07.2010

TO JEST PEŁNA CZY DEMO

dodał: ~Oski , 11.06.2010

PODA KTOS LINK NA PELNA WERSJE ???.

dodał: swiniaimaciora , 03.05.2010

trzeba najpierw sie zarejestrować, odebrać link. potem aktywować konto. po tym wszystkim musimy się zalogować, poszukać worms 4 na dole jest pobierz, kliknac i finito. po pobrani zainstalowac dziekuje za uwage swiniaimaciora. ;)

dodał: monisia_x333 , 14.04.2010

jak to się pobiera

dodał: monisia_x333 , 14.04.2010

jak to się pobiera\n

dodał: ~cscs , 04.04.2010

jak to pobrać z góry dzięki\n

dodał: ~Kinga , 29.01.2010

zajebiocha a nie gra xD

Zręcznościowe