Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Worms

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Team 17
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 23.01.2009
Rozmiar: 1.62 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 25736

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Worms
Worms to pierwsza część kultowej serii gier komputerowych, w której kierujemy poczynaniami dobrze uzbrojonych robaków. Gra Worms toczy się w turach, których zakończenie wyznacza upływ czasu, bądź użycie jakiejś broni. Zadaniem gracza jest wyeliminowanie wszystkich robaków przeciwnika. W grze Worms dostępnych jest wiele różnych broni takich jak m.in. bazooka, granaty, rakiety samonaprowadzające, uzi, shotgun, a także różne narzędzia mające ułatwić nam poruszanie się jak choćby bungee czy młot pneumatyczny.

W grze dostępny jest zarówno tryb Singleplayer jak i Multiplayer. W pierwszą część gry Worms nie można niestety zagrać online, gdyż ta opcja pojawiła się dopiero w Worms Word Party, ale zawsze można zagrać ze znajomym lub komputerem. Sterowanie odbywa się za pomocą klawiatury oraz myszki. Gra nie jest niestety po polsku, ale nie przeszkadza to w żadnym stopniu, gdyż wszystko jest przejrzyste i łatwe w obsłudze. Grafika ma już swoje lata i odbiega trochę od nowszych części tej gry jednak nie to jest tu najważniejsze. Gra Worms wciąga i to na długie godziny dlatego warto ją ściągnąć.

Gra Worms do pobrania za darmo w serwisie pobierz.pl   .


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Worms

dodał: ~avb6 , 15.11.2014

mamy 2014r. a ja niedawno znowu zaczełam grac w wormsy. Szukam ludzi do grania przez neta. Jak cos piszcie na gg852181

dodał: ~patryk , 29.09.2011

miałem worms 3d ale mi się porysowało

dodał: ~Lipek1995 , 17.08.2009

fajna gierka ;p uwielbiam wormsy polecam tez duke nukem 1 wejdzie na win95 MSDOS pozdrawiam

Zręcznościowe