Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WoodPong 1.0c

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: WoodPong Team
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 31.03.2009
Rozmiar: 2,7 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 281

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - WoodPong

Ściągnij już teraz download WoodPong za darmo z pobierz .pl !

Współczesna wersja starej ale jarej gry Pong. Tej ping-pongowej, nie tej ze strzelaniem z harpunów. Mając nowy styl i nowy nastrój WoodPong przenosi stary klimat w nowe czasy. Szybka grafika, realistyczny dźwięk, poprawiona sztuczna inteligencja i wiele innych właściwości - to cechy Wood Pong. Można grać w pojedynkę lub w dwie osoby. Gra posiada zaawansowaną AI (inteligencję komputera).

WoodPong jest przeniesieniem starej gry w nowe realia. Jest to gra, która może wciągnąć na całe dni młode grono zwolenników jak również osoby strasze chcące poćwiczyć swoja zręczność.

W WoodPond 1.0c mamy do wyboru 5 opcji gry. Zacząć możemy i w sumie powinniśmy od opcji Trening, gdzie poznajemy tajniki gry. Prawdopodobnie znudzi nam się to szybko i zaczniemy szukać dobrej zabawy w grze Tenis, Footbal albo Hokej. Tu już nie będe zdradzał za dużo szczegółów -pobierz WoodPond za darmo- i sam sprawdź. Naprawdę warto ściągnąć download za free i cieszyć się grą z komputerem albo ze znajomymi.

Reasumując, WoodPong to zręcznościowa gra, która może pochłonąć nam wiele dni i wieczorów, ale nie musi. Jedyne do czego bym się skłonił doczepić to muzyczka- po pewnym czasie staje sie niestety nudna i nużąca. Ostateczną decyzję pozostawiam Wam- pobierz download za darmo i sprawdź!
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: WoodPongZręcznościowe