Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trine 2

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Frozenbyte
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 26.08.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2785

Brak

Wymagania sprzętowe - Trine 2

Procesor: Core 2 Duo 2 GHz

Pamięć: 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7)

Grafika: 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza)

Miejsce na dysku: 1.5 GB HDD

Opis - Trine 2

Trine 2, po raz kolejny przenosi nas do świata klasycznych gier platformowych, nie mniej jednak robi to w absolutnie pięknym i niepowtarzalnym stylu. Już pierwsza część produktu Frozenbytes była czymś miłym dla oka, jak również jego grywalność stała na satysfakcjonującym i wciągającym poziomie. Nie inaczej jest z sequelem.

Ponownie potężny artefakt o nazwie Trine, który niegdyś połączył losy trzech, różniących się od siebie bohaterów - maga, łuczniczki i rycerza, scalił ich losy w jeden. Jedynie od gracza zależy czy nasi śmiałkowie uratują świat, znów opanowany przez złe duchy i stwory. Bez wątpienia najmocniejszą stroną Trine 2 jest grafika. Ta, pomimo tego, że gra jest zwykłą zręcznościówką, potrafi naprawdę zadziwić i to jak najbardziej pozytywnie.

Piękne tekstury, fantastyczne światłocienie, niebywałe konstrukcje poszczególnych poziomów - wszystko sprawia, że w Trine 2 gra się naprawdę przyjemnie i niekiedy miło jest się po prostu zatrzymać i oglądać to co wykonali twórcy. Zdecydowanie największą zmianą w porównaniu do pierwszej części jest tryb multiplayer, który wprowadza do rozgrywki kilka interesujących rozwiązań. Bez wątpienia, najciekawszą z nich jest możliwość przejścia Trine 2 wspólnie z innym, żywym graczem w dodatkowym trybie kooperacji. Ten, dzięki świetnej fizyce gry i niekiedy trudnym do rozwikłania łamigłówkom, sprawia, że spędzimy przy rozgrywce długie godziny. Całość dopełnia naprawdę fajnie skonstruowana warstwa dźwiękowa.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Trine 2

dodał: ~ytu , 01.03.2012

altairne(czyli bardzo fajne lub świetne(w moim)

dodał: ~adi998 , 01.03.2012

łał łał łał

dodał: ~patryk , 01.03.2012

pro pro pro pro pro pro pro pro

Zręcznościowe