Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tom Clancy's HAWX

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Ubisoft
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 30.03.2009
Rozmiar: 1,25 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1598

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Tom Clancy's HAWX

  • Core 2 Duo 2.8 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza)
  • 7 GB HDD
Opis - Tom Clancy's HAWX

Pobierz zupełnie za darmo demo nowego hitu sygnowanego nazwiskiem Toma Clancyego - H.A.W.X.!

Tom Clancy, autor bestsellerowych powieści sensacyjnych, to człowiek, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Ten poczytny pisarz nieraz już nawiązywał współpracę z producentami gier komputerowych, czego efekty mogliśmy oglądać w tak udanych grach jak seria Splinter Cell, Ghost Recon Advanced Warfighter i wielu innych. H.A.W.X., którego demo możesz pobrać całkowicie bezpłatnie, to najnowsza produkcja sygnowana jego nazwiskiem.

Pobierz darmowe demo gry Tom Clancy's H.A.W.X. i przenieś się w niedaleką przyszłość, stając pilotem jednej z najnowocześniejszych maszyn powietrznych. W wersji demonstracyjnej gry możesz zdecydować się na zabawę w dwóch trybach: nowicjusza bądź eksperta. Zbieraj w każdym punkty doświadczenia siedząc za sterami takich maszyn jak: F-16A Fighting Falcon, SU-35 Super Flanker, AV-8B Harrier II.

Jeżeli zdecydujesz się na grę w trybie nowicjusza, podczas każdego lotu otrzymasz wsparcie komputerowego asystenta. W trybie eksperckim o wszystkim decydujesz sam. Pobierz darmowe demo gry Tom Clancy's H.A.W.X. i wykonaj zaprezentowane tu misje, będące częścią kampanii z pełnej wersji gry. Przemierzaj przestrzeń nad różniącymi się lokacjami na całej kuli ziemskiej, niszcząc wskazane obiekty i wrogie cele. Eskortuj przyjazne jednostki i zapewnij im bezpieczeństwo na trasie lotu - od twoich decyzji zależy życie wielu ludzi.

Pobierz bezpłatne demo gry Tom Clancy's H.A.W.X. - ukaże Ci  ono możliwości pilota futurystycznego myśliwca bojowego. Możesz tu podziwiać potężną metropolię Rio de Janeiro z wysokości lotu ptaka. Gra oferuje Ci trzy różne tryby widoku: zza ogonu samolotu, na jego przedzie oraz to, co prawdziwi miłośnicy symulacji lubią najbardziej - z wnętrza kokpitu pilota. Zagrożeniem dla Ciebie są inni piloci. Prócz "zwykłych" napotkasz tu także ekspertów - spróbuj zmierzyć się z nimi, zobaczysz, że nie jest łatwo.

Pobierz za darmo demo gry Tom Clancy's H.A.W.X. i przekonaj się, jakie możliwości graficzne daje obsługiwany przez program DirectX 10. Zachwycaj się widokami miast i dzikich terenów z lotu ptaka, opadaj w kierunku ziemi, aby nagłym szarpnięciem wyprowadzić samolot w górę - realizm wgniecie Cię w fotel!
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tom Clancy's HAWX

dodał: ~xd , 08.11.2009

LAytowa gra\n

dodał: ~werewolf836 , 22.05.2009

Nie patrzcie na te wymagania gra u mnie leci na max,proc 1,6krecony do 1,9,ramu 1gb ddr i kosci o roznych taktowaniach,karta radeon2600xt 512mb/128bit ,hula az milo,gra jest bardzo dobra

Zręcznościowe