Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Toki: Arcade Remixed

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Golgoth Studio
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 11.01.2012
System operacyjny: Windows

Brak

Opis - Toki: Arcade Remixed

Toki: Arcade Remixed jest unowocześnioną odsłoną, klasycznej gry platformowej. W kwestii mechaniki rozgrywki, nie możemy się więc spodziewać po tym tytule, szczególnie innowacyjnych rozwiązań. Postać w którą się wcielamy to tytułowy Toki, będący mieszkańcem dżungli.

Żyje on sobie w spokoju, aż do momentu gdy niebezpieczny naukowiec Starks, porywa jego ukochaną a on sam zostaje przemieniony w małpę. Mimo utraty swojego normalnego ciała, musi on wyruszyć w podróż. Jej celem jest nie tylko uratowanie ukochanej ale też przywrócenie mu normalnej postaci oraz definitywne pozbycie się niegodziwego naukowca.

Ruszamy na ratunek

Droga do siedziby Starksa, wiedzie przez najróżniejsze lokacje. W dodatku, każdy z poziomów wieńczy walka z bossem, którego musimy pokonać by móc dalej kontynuować podróż. Podczas starć wykorzystujemy kule energii, których Toki zaczął używać po przemianie. Ich siłę można zwiększać, dzięki specjalnym dodatkom, znajdowanym w czasie rozgrywki. W świecie gry, ukryto też szereg przydatnych przedmiotów, których odnalezienie da nam ciekawe bonusy. Dzięki nim możemy min. stać się na chwilę nieśmiertelni czy też zyskać dostęp do ukrytych poziomów­.

Wrażenia wizualne

Grafika gry, stanowi swojego rodzaju kompromis. Z jednej strony, oferuje wiele nowych rozwiązań i wysoką rozdzielczość. Z drugiej zachowuje charakterystyczny styl, znany z gier sprzed kilkunastu lat. Efekt końcowy jest dość interesujący. Wprawdzie trudno porównać oprawę graficzną, z współczesnymi produkcjami, gdyż jest to inny typ gry, jednak jak na platformówkę Toki prezentuje się naprawdę dobrze.

Z przyjaciółmi nie pogramy

Niestety gra nie posiada trybu multiplayer. Nie mamy więc możliwości, bezpośredniej rywalizacji z innymi graczami. Jedyną formą konfrontacji może się okazać system rankingowy, umożliwiający porównanie swoich osiągnięć.­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Toki: Arcade RemixedZręcznościowe