Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Time Breaker

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Alawar Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.06.2009
Rozmiar: 12 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 469

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Time Breaker

Pobierz demo gry zręcznościowej Time Breaker!

Time Breaker to gra zręcznościowa w stylu Arkanoid. Masz tu piłeczkę, którą odbijasz, strącając cegiełki. Te ułożone są w różne kształty - a co ciekawe, środowisko gry jest w pełni trójwymiarowe, więc poruszają się one. Gigantyczny wąż morski wije się na ekranie, faraon porusza na boki, helikopter kręci śmigłami... Po prostu te obiekty są żywe!

Pobierz darmową wersję demonstracyjną gry Time Breaker i przekonaj się, jak świetnie jest zrobiona! Możesz bawić się nią przez godzinę - poznasz kilka pierwszych plansz rozgrywki, odkryjesz niezwykłe bonusy, a także specjalne power-upy (na przykład droida pomocniczego). Pełna wersja gry to sto pięćdziesiąt w pełni trójwymiarowych plansz, pięć tematów etapów, zabawne fakty na początku każdej rozgrywki.

Time Breaker to gra dla młodszych i starszych - możesz dostosować poziom trudności do gracza. Jeżeli lubisz dobre gry zręcznościowe, ta może Cię zainteresować!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Time BreakerZręcznościowe