Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Maw

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Twisted Pixel
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.04.2009
Rozmiar: 191 MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 414

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - The Maw

Pentium 4 2 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza), 300 MB HDD, Windows XP
Opis - The Maw

Pobierz bezpłatne demo gry zręcznościowej THE MAW!

THE MAW to gra zarówno dla młodszych użytkowników komputerów, jak też i tych starszych. Bohaterami THE MAW są dwaj obcy. Transportujący ich statek łowców nagród rozbił się na nieznanej planecie, oni zaś jako jedyni ocaleli z wypadku. Pobierz bezpłatne demo gry i poznaj Franka oraz tytułowego Mawa. Mimo dość odmiennej od ludzkiej aparycji są oni sympatycznymi stworzeniami.

W darmowym demie gry THE MAW będziesz mieć okazję do spróbowania, jak wygląda pełna wersja gry. Podczas zabawy sterujesz Frankiem, który obdarzony jest zdolnością wpływania na umysły innych istot. Wykorzystuje to do kontrolowania Mawa - umiejętności tego są z kolei dość niezwykłe i na tyle groźne, że przedstawiciele jego rasy uchodzą za jedne z najbardziej niebezpiecznych stworzeń w galaktyce. Maw jest niemal niezniszczalny, potrafi zaabsorbować właściwości wszystkiego, co połknie swa paszczą, a ponadto nie jest dla niego problemem rozrosnąć się na zawołanie.

Pobierz darmowe demo gry THE MAW i pokieruj dwoma sympatycznymi kosmitami podczas ich ucieczki z obcej planety. Czekają was zarówno przeszkody terenowe, jak i spotkania z niezbyt przyjaznymi formami życia. A wszystko to w świetnej, trójwymiarowej oprawie audiowizualnej. W grze czeka Cię masa lokacji, dziesiątki zadań do wykonania oraz setki animacji do obejrzenia. Ścieżkę dźwiękową gry skomponował Winifred Phillips, znany z soundtracków do gier God of War i The Da Vinci Code.

Pobierz więc bezpłatne demo gry i przekonaj się, czy THE MAW zainteresuje Cię na tyle, aby nabyć pełną wersję.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The MawZręcznościowe