Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Blob

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Utrecht School of Arts
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.03.2009
Rozmiar: 98.6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 779

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - The Blob

  • 512 Mb RAM
Opis - The Blob
­Czy grałeś już w najnowszy The Blob? Teraz w naszym serwisie darmowy download The Blob – interesującej gry stworzonej przez studentów z miasta Utrecht w Holandii.

The Blob to niezwykły projekt wykonany przez uczniów Utrecht School of Arts i Utrecht Univer­sity. Gra została stworzona przez zespół 9-ciu osób w cztery miesiące, przy minimalnym czasie przeznaczonym na to zadanie. Efekt przeszedł wszelkie oczekiwania – możesz to sprawdzić wybierając download The Blob free. Czołowym programistą gry jest Joos van Dongen, a oryginalny tytuł gry to „De Blob”.

Darmowy The Blob to zwariowana gra 3D, w której kierujesz piłką pełną farby, toczącą się po całym mieście. Piłka może pochłaniać kolorowe postacie na swojej drodze i w ten sposób stawać się coraz większa oraz zmieniać swój kolor. W The Blob za darmo zjadając wystarczającą ilość farby, gracz może pomalować miasto na dowolny kolor: czerwony, zielony, a nawet niebieski.
Niemal wszystko może być zamalowane – auta, budynki, a nawet ziemia. Pobierz The Blob free i wykonaj niestandardowe zadanie: pokoloruj wszystkie 17 oznaczonych budynków. Wielbiciele trudniejszych wyzwań mogą postawić sobie poprzeczkę trochę wyżej i spróbować także zebrać 50 monet ukrytych w mieście.

Pomysł na rozgrywkę w The Blob (pobierz za darmo) jest prosty, ale nadzwyczaj dobrze wykonany. Twoje zadanie polega na tym, aby uzyskać taki sam kolor jak rozmaite cele w mieście, a następnie dotknąć ich. Wybierz download The Blob free i korzystaj z bardzo ciekawego rozwiązania, jakim jest mieszanie kolorów. Na przykład, jeżeli chcesz zamienić się w zielony kolor, musisz znaleźć niebieską i żółtą postać. Niektóre z celów w świecie The Blob wymagają uważnego poruszania się, aby do nich dotrzeć, ale przez większą część gry kontrolowanie piłki jest bardzo uproszczone.

Pobierz najnowszy The Blob za darmo w naszym serwisie i przekonaj się sam, że kolorowanie to naprawdę świetna zabawa. Poza tym najwyższy czas, żeby skoczyć na miasto i porządnie się najeść!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Blob

dodał: ~assia , 27.03.2010

ej to sie płaci\n

dodał: ~Impossible , 29.06.2009

Super gierkaa :) \nŚwietna,polecam! xD

dodał: ~assia , 16.05.2009

fajna, a właściwie to bardzo fajna. i wciąga

Zręcznościowe