Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Teslagrad

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Rain Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 305,94 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 81

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Teslagrad

Teslagrad to interesując propozycja dla osób, które lubią tytuły typu Nihilumbra oraz gdy akcja gry osadzona jest w niecodziennych warunkach. Tym razem mamy tu nieco odmienioną Europę, gdzie wynalazca N. tesla jest czczony niczym bóstwo, a energia elektryczna to niemal mityczna moc. Nasz bohater to młody chłopak, który musi przedrzeć się przez olbrzymią świątynię w mieści imienia wynalazcy. Prócz licznych pułapek, jakie znajdują sie niemal na każdym kroku, napotka tu także różne mechanizmy strażnicze i obronne, które nie są mu oczywiście przyjazne. Na szczęście w czasie tej eskapady uzyska dużą pomoc. Pierwsza przyjdzie wraz z magnetycznymi rękawicami, które da mu zdolność do przysuwania i odsuwania na odległość przedmiotów. Druga pomoc to płaszcz, dzięki któremu stanie się niewidzialny dla przeciwników. Trzeci ważny gadżet to buty pozwalające na teleportację o kilka metrów, co pozwala przenosić się za mury, kraty i inne przeszkody terenowe.


Teslagrad w wersji demo nie pokazuje niestety wstępu, który wyjaśnia, skąd się wziął w grze nasz protagonista. Nie przeszkadza to jednak w rozgrywce, która udostępnia spory obszar zamku i z pewnością zachęci do zakupu pełnego wydania gry.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: TeslagradZręcznościowe