Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SuperTux 0.1.3

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: SuperTux Development Team
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 25.07.2011
Rozmiar: 7.3 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 835

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.
Opis - SuperTux
SuperTux to popularna gra zręcznościowa 2D zainspirowana grą Super Mario Bros. W grze poruszamy się linuksowym pingwinem i pokonujemy nim niezliczoną ilość przeciwników oraz etapów. Na czym polega siła SuperTux? Prawdopodobnie na tym samym, na czym siła popularnego "Mario". Gra jest bowiem bardzo prosta i bardzo intuicyjna, bez zbędnych funkcjonalności.
Można ją szybko i za darmo zainstalować, a później cieszyć się czymś sympatycznym i niezwykle grywalnym. Gra rozwija się bez przerwy od prawie dziesięciu lat. Co ciekawe i szczególnie atrakcyjne dla kreatywnych fanatyków tego typu gier, każdy użytkownik może również tworzyć własne poziomy dzięki aplikacji FlexLay.
Jeśli więc szukasz czegoś prostego, w czym będziesz miał okazję sprawdzić swoją zręczność i samozaparcie, wypróbuj SuperTux. Z pewnością przypadnie Ci do gustu bez względu na wiek czy płeć. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich tych, którzy mają sentyment do starych i legendarnych platformówek właśnie typu Super Mario Bros czy Big Nose the Caveman.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: SuperTuxZręcznościowe