Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Supernova: Galactic Wars

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Winter Wolves Computer Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 27.05.2009
Rozmiar: 10 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 171

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Supernova: Galactic Wars

  • procesor 1,2 GHz
  • 256 MB RAM
Opis - Supernova: Galactic Wars

Pobierz darmowe demo gry zręcznościowej Supernova: Galactic Wars!

Supernova: Galactic Wars to shooter w starym stylu. Wybierasz albo czerwony Legion, armię zła pod dowództwem charyzmatycznego lidera Tanja lub siły dobra skupione w niebieskiej Armii. Każda ze stron posiada 10 odmiennych statków bojowych, zaś każdy z nich ma 3 różne rodzaje broni.

Gra oferuje Ci 3 tryby zabawy: Story, Quickbattle i Survival. W pierwszej prowadzisz wybraną armię na podbój galaktyki, w drugiej wybierasz starcie na jednej z pięciu map, zaś w trzeciej starasz się utrzymać jak najdłużej przy życiu. Wersja demonstracyjna pozwala Ci na rozegranie 3 misji dla każdej ze stron oraz  nieco ograniczoną opcję Quickbattle.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Supernova: Galactic WarsZręcznościowe