Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Super Meat Boy

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Team Meat
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 16.11.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Super Meat Boy

Procesor: 1.4 GHz

RAM: 1 GB

Karta graficzna: nVidia GeForce 8600 lub model o większej wydajności (powinna posiadać przynajmniej 256 MB pamięci)

300 MB miejsca na dysku

Opis - Super Meat Boy

Gry platformowe z pewnością większości graczy, kojarzą się z dość zamierzchłymi czasami. Okazuje się jednak, iż jest to mylne założenie. Super Meat Boy pozwala przekonać się, że platformówki nawet dzisiaj, potrafią dostarczać wiele rozrywki.

Postać w którą się wcielamy jest kawałkiem mięsa, który postanawia ratować swoją ukochaną, porwaną przez czarny charakter, którym jest niejaki Doktor Fetus. Poziomy, które przemierzamy są bardzo zróżnicowane, często zawierają też szereg ukrytych elementów, których warto poszukać. Oprócz tego czeka na nas mnóstwo zagadek, wymagających użycia szarych komórek. Oczywiście na swojej drodze spotkamy wielu przeciwników, którzy postarają się przeszkodzić nam w dotarciu do celu.

Co jakiś czas czeka nas starcie z bossem, znacznie bardziej wymagające niż zwykłe pojedynki. Wrogowie nie będą jednak naszym jedynym problemem, gdyż przemierzając świat gry natkniemy się na wiele pułapek, które przy odrobinie nieuwagi mogą okazać się znacznie groźniejsze. Jedyną umiejętnością, którą dysponuje nasz bohater jest możliwość odbijania się od ścian. Wbrew pozorom jest to niezwykle użyteczna zdolność, która niejednokrotnie pozwoli nam dotrzeć, w pozornie niedostępne miejsca. Niestety Super Meat Boy nie daje nam do dyspozycji trybu multiplayer. W pewnym stopniu rekompensuje to długość kampanii, która obejmuje niemal 100 poziomów, co powinno nam wystarczyć na dość długi okres czasu. Oprawa graficzna wyraźnie nawiązuje do starych gier platformowych, które kiedyś cieszyły się dużą popularnością. W przypadku Super Meat Boy jest to zaleta, gdyż tytuł ten ponownie oferuje nam klimat rozgrywki, którego już od dawna na próżno było szukać, w wielu innych grach.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Super Meat Boy

dodał: ~gacek , 24.03.2013

fajna

dodał: ~dabu , 12.03.2013

dobra gra

Zręcznościowe