Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Super Mario 3: Mario Forever

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Softendo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.07.2011
Rozmiar: 14,55 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 8708

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Super Mario 3: Mario Forever
Czy jesteście fanami gry Super Mario 3: Mario Forever. Teraz gra ta dostępna jest za darmo w zupełnie nowej szacie graficznej. Tak jak w poprzednich wersjach tak i w tej odsłonie naszym głównym zadaniem jest uratowanie księżniczki Peach, która wpadła w ręce złej armii Bowser. Naszym zadaniem jest pokonanie zła oraz zapobiegnięcie zniszczeniu pokojowej krainy grzybów zamieszkałej przez ludzi grzyby. Użyj magicznej mocy wzrostu i kul ognia, by pokonać zło. Wejdź do kolorowego świata i znajdź sekretne przejścia. Super Mario 3: Mario Forever charakteryzuje się gładką grafiką, wspaniałą muzyką oraz dużą ilością nowoczesnych efektów dźwiękowych. Gra składa się z kompletnych, dużych ośmiu map bogatych w różne poziomy, wrogów, bonusy, specjalne wejścia, tajemnice do rozwiązania oraz monety.

Do przejścia jest ponad 80 poziomów, Grę możemy uruchomić w różnych poziomach trudności. Tryb hardcore jest szczególnie wymagający i z pewnością gracz będzie musiał się natrudzić aby przejść grę. Jest to jednak opcja dla prawdziwych fanów, jeżeli ktoś szuka przyjemnej i nie wymagającej gry wówczas wystarczy ustawić Mario 3: Mario Forever na łatwiejszy tryb. Wystarczy kliknąć w przycisk download Mario 3: Mario Forever aby cieszyć się z rozgrywki.

Nowa wersja gry zawiera nowe grafiki, zoptymalizowane algorytmy platformy, algorytmy muzyki i nowe gładkie postacie. Trudność zostały zoptymalizowane specjalnie dla początkujących graczy Super Mario Bros. Dodano wiele ciekawych efektów graficznych, takich jak Sun Super Mario Bros 3. Dodane zostały podświetlenie w ciemnych poziomach - jak Caves Mario, tajne wejście. Sala gier zostały nieco przebudowane. Zastosowano między innymi nowe wygładzanie czcionek krawędzi. Zapraszamy do pobrania  Super Mario 3: Mario Forever. Pomimo iż gra nie jest dostępna w polskiej wersji językowej to jednak jej instalacja oraz samo sterowanie jest bardzo proste i nie powinno nikomu sprawić problemów.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Super Mario 3: Mario ForeverZręcznościowe