Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Subsea Relic

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: unknown
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.06.2009
Rozmiar: 12, 2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 432

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Subsea Relic

  • RAM: 64Mb
  • procesor: 400MHz
  • karta graficzna 16Mb RAM
  • DirectX 8.1
Opis - Subsea Relic

Pobierz bezpłatną grę zręcznościową Subsea Relic!

Gra zręcznościowa Subsea Relic daje Ci możliwość sterowania Kennym. To śmiały poszukiwacz skarbów, zamierzający odnaleźć rodzinny relikt, który spoczywa na dnie oceanu, a w dodatku rozpadł się na kilka części. Czy pomożesz mu w tym?

Pobierz pełną, bezpłatną wersję gry i ruszaj do pełnej przygód, podwodnej eskpady. Napotkasz na swej drodze podwodną faunę i florę, rafy koralowe, a nawet spoczywające na dnie morza ruiny jakiejś starożytnej cywilizacji. Czeka Cię sześćdziesiąt etapów do przejścia, podczas których zbierasz monety, klejnoty, złoto, diamenty i artefakty. Po zebraniu wszystkich artefaktów pojawia się batyskaf, który zabiera Kennego na kolejny poziom. Oczywiście im dalej, tym trudniej.

Przeszkodami w tej grze zręcznościowej są mieszkańcy głębin - kraby, ośmiornice i inne niezbyt przyjemne stworzenia podwodne. Mogą zranić Kennego, a nawet zabić! Możesz ich unikać, a wskakując na wielkie bańki wody jesteś w stanie przeskoczyć nawet największe zagrożenia!

Pobierz więc bezpłatnie pełną wersję tej miłej gry zręcznościowej i ruszaj na poszukiwania!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Subsea RelicZręcznościowe