Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

StoneHeart 1.0

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: DigiPen Institute of Technology
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2016
Rozmiar: 132,20 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 34

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - StoneHeart
StoneHeart to mało skomplikowana, prosta, ale bardzo wciągająca i ciekawa platformowa osadzona w dwuwymiarowym świecie, w której znajdziemy zarówno elementy zręcznościowe, jak i logiczne. Głównym bohaterem gry jest futurystyczna postać, której głównym zadaniem jest szczęśliwe odnalezienie wyjścia z każdego, nawet najbardziej zagmatwanego układu.

Głównym założeniem rozgrywki jest przemierzanie podziemnych labiryntów i skomplikowanych korytarzy. Oprócz tego naszym zadaniem będzie skakanie po przeróżnych platformach pokonując przy okazji różnego rodzaju przeszkody, pułapki, zasadzki i blokady. W pokonywaniu kolejnych poziomów bardzo przydatny okazuje się łuk, który dostajemy już na początku rozgrywki. Nie możemy jednak z niego korzystać bezmyślnie – samodzielnie dobierzemy odpowiednie strzały i groty, które z kolei odkrywamy wraz z postępem w grze.

O ile na początku dobór odpowiednich strzał nie jest kluczowy, tak na pewnym etapie rozgrywki, przemyślany wybór oraz wysoka celność będą niezwykle istotne. Rzecz jasna wraz z postępami w grze, wszystkie wyzwania staja się coraz bardziej wymagające i skomplikowane, a układ korytarzy oraz złożoność wyzwań sprawia, że coraz trudniej pokonywać kolejne etapy. Zazwyczaj przedostanie się na drugi koniec lokacji będzie wymagało sporego zaangażowania i dużej ilości czasu.

Oprawa graficzna jest co prawda bardzo skromna i przypomina gry sprzed wielu lat, ale niektóre elementy robią naprawdę pozytywne, klimatyczne wrażenie. Poza tym starsi gracze z pewnością docenią możliwość cofnięcia się w czasie do gier z dzieciństwa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: StoneHeartZręcznościowe