Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Star Trek: D.A.C.

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Centauri Production
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 24.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Star Trek: D.A.C.

Już wkrótce!
Opis - Star Trek: D.A.C.
Star Trek jest marką doskonale rozpoznawalną na całym świecie. Ten nie mający końca serial o perypetiach załogi statku kosmicznego ENTERPRISE gości od kilku dekad na ekranach telewizorów oraz kin. Mieliśmy okazję już kilkanaście razy pograć w Startrek na komputerach i konsolach, zaś najnowszą produkcją poświęconą tej tematyce jest Star Trek DAC. Niestety, nie ma żadnej wersji Star Trek DAC demo, dzięki której mógłbyś poznać grę przed zakupem, więc postaramy się przybliżyć Ci ją nieco.
Fabuła Star Trek game oparta będzie luźno na filmie pod tym samym tytułem. W kampanii dla jednego gracza znajdziemy się w środku wojny pomiędzy Federacją a Romulanami. Jako że jest to gra zręcznościowa, dano nam możliwość sterowania zarówno kultowym USS Enterprise, jak tez i innymi pojazdami Federacji. Czeka na nas do pokonania mnóstwo wrogów. Niestety, nie udostępniono wersji demonstracyjnej Star Trek DAC do pobrania, dzięki której można by przetestować mechanikę rozgrywki. Nie mamy też możliwość wypróbowania trybu Star Trek DAC online, gdzie oczekują nas co najmniej trzy tryby zabawy.
Choć download Star Trek DAC nie jest możliwy, to pewne jest, że jeśli jesteś fanem serialu, zainteresuje Cię pełna wersja gry. Można będzie spokojnie polecić ten tytuł każdemu, kto lubi gry zręcznościowe. Niestety, nie jest pewne, czy ukaże się Star Trek DAC po polsku. W naszym kraju nie znalazł się jeszcze żaden wydawca zainteresowany publikacją Star Trek DAC pl. Pozostaje mieć nadzieję, że fani stworzą własne spolszczenie Star Trek DAC.
Gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Star Trek DAC mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows. Producenci programu obiecują, że po premierze tytułu otrzymać będziemy dużo materiałów Star Trek DAC za darmo. Jeśli masz więc pełną wersję gry, ściągnij add-ony Star Trek DAC, dzięki którym wzbogacisz znacznie zabawę. Szukając ich, wpisuj uważnie nazwę gry, ponieważ często wpisywaną błędnie frazą jest „startrek online”.

A na naszej stronie znajdziesz patch Star Trek DAC. Pobierz łatkę Star Trek DAC, aby zoptymalizować rozgrywkę i czerpać z niej maksimum przyjemności. Jeżeli zaś potrzebujesz podczas zabawy pomocy, mamy dla ciebie kody Star Trek DAC. Ocyzwiđcie te kody Star Trek DAC są za free. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Star Trek: D.A.C.

dodał: hans1992cwiet , 11.03.2010

i to jest zje..... gra\n]

Zręcznościowe