Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sonic Generations

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Sonic Team
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 29.12.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Sonic Generations

  • Quad Core i5 2.6 GHz
  • 2 GB RAM (3 GB RAM - Vista/7)
  • Karta grafiki 768 MB (GeForce GTX 460 lub lepsza)
  • 11 GB HDD
Opis - Sonic Generations

Sonic Generations to kolejna gra, przedstawiająca nam przygody najbardziej znanego jeża w historii elektronicznej rozrywki. Tytuł ten stworzono by uczcić 20 urodziny sympatycznego, niebieskiego bohatera.

Rozgrywka stanowi połączenie przeszłości serii z nowoczesnością. Dobrze odzwierciedla to oprawa graficzna, która wykorzystuje zarówno elementy 2D jak i 3D. Dodatkowo mamy możliwość grania w rozdzielczości HD. W Sonic Generations, możemy się wcielić w jednego  z dwóch bohaterów. Są to dwie odmiany sympatycznego niebieskiego jeża, jedna symbolizuje jego pierwotną odmianę, znaną z pierwszych części serii a druga to aktualny Sonic, którego kojarzą z pewnością, posiadacze konsol najnowszej generacji.

Obecność ich obydwu w jednej grze, wynika z historii, którą poznajemy. Wiąże się ona, z tajemniczymi wyrwami w czasie, które musimy zneutralizować. Fabuła nie jest jednak, najważniejszym aspektem rozgrywki. W serii Sonic, zawsze najistotniejsza była dynamika akcji a jej z pewnością nie można odmówić tej odsłonie. Sonic Generations zapewnia niezwykle dynamiczną rozgrywkę, na ekranie nieustannie coś się dzieje a my ani przez chwilę, nie możemy narzekać na zbytnią nudę. Poziomy, po których się przemieszczamy to po części levele, które fani niebieskiego jeża powinni już kojarzyć.  Oczywiście zadbano o to by przy nowoczesnej oprawie graficznej, prezentowały się odpowiednio. Oprócz nich, pojawia się też wiele nowych obszarów, zachowanych w podobnej stylistyce by utrzymać fascynujący klimat rozgrywki. Bez wątpienia mamy do czynienia z grą, po którą powinni sięgnąć wszyscy miłośnicy Sonica gdyż oferuje ona możliwość przypomnienia sobie klasyki o której coraz częściej zapominamy.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Sonic GenerationsZręcznościowe