Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Skullpogo

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: The Proper Undead
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.03.2009
Rozmiar: 1.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 302

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Skullpogo
­­­­­­­­Skullpogo to zabawna i zwariowana gra zręcznościowa, która na długo przyciągnie cię do ekranu komputera. Gra ze studia The Proper Undead zapewnie dużo dobrej zabawy – download Skullpogo za darmo.­ ­­
­
Czy miałeś kiedyś do czynienia ze świnkami-wampirami? Nie? W takim razie pobierz Skullpogo za darmo i poznaj oryginalny świat, stworzony przez The Proper Undead. Skullpogo to ciekawy pomysł wykorzystany dzięki tradycyjnej strukturze gry platformowej. Mały kościotrup skacze po całej planszy, a twoim zadaniem jest pokierować nim w taki sposób, aby zniszczyć jak najwięcej wrogich wampirzych stworzeń. Możesz powiększyć ilość punktów wykonując combo – skacz po przeciwnikach nie odbijając się od ziemi. W Skullpogo będziesz potrzebował do tego dużej zręczności, bo rozgrywka odbywa się w szalonym tempie. Jeżeli chodzi o grafikę: jest kolorowa i przyjemna dla oka. Zapewne dobrym pomysłem byłoby przenieść Skullpogo na telefony komórkowe. Subtelne detale w które obfituje gra, dodają profesjonalizmu do - i tak już solidnej - konstrukcji.

Podczas gdy wiele ostatnich produk­cji w świecie Game Maker’a ma wyraźnie nowoczesną estetykę, najnowszy Skullpogo dąży do wyglądu i wrażenia „starej” gry. Jeden z najmocniejszych składników, który na to wskazuje, to dźwięki i muzyka. Melodie w grze przypominają te z ery Gameboy’a, a tempo wzrasta w miarę jak rozgrywka staje się coraz bardziej agresywna. Dźwięki świetnie pasują do kreskówkowej stylistyki i trudno wyobrazić sobie w Skullpogo inny podkład muzyczny. Najnowszy Skullpogo jest na naszej stronie do pobrania za darmo.

Studio The Proper Undead zwiększyło znaczenie powtórek w grze, poprzez dodanie śmiesznych powerup’ów i stworzeń, które pojawiają się, gdy posuwasz się do przodu w rozgrywce. Powerup to obiekt, którego zebranie umożliwi ci zyskanie nowych umiejętności. W tym przypadku, jest to jeden z najbardziej atrakcyjnych elementów gry – wybierz download Skullpogo free i przekonaj się sam dlaczego!

Jeżeli szukasz uzależniającej, szalonej gry zręcznościowej - właśnie ją znalazłeś. Pobierz Skullpogo za darmo z naszego serwisu, a na pewno nie pożałujesz przeznaczonego na nią czasu. Powodzenia!
­­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: SkullpogoZręcznościowe