Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Serious Sam Double D

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Mommy's Best Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 23.11.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Serious Sam Double D

Dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 2 GHz

1 GB pamięci RAM (2 GB zapewnią płynną rozgrywkę w systemach Vista oraz 7)

Posiadająca 128 MB pamięci karta graficzna (warto posiadać model nVidia GeForce 6600 lub wydajniejszy)

500 MB miejsca na dysku

Opis - Serious Sam Double D

Serious Sam Double D to dość nietypowa produkcja, przenosząca nas do świata Sama. Tym razem, mamy do czynienia z klasyczną platformówką. Mimo tego, nadal dostajemy solidna porcję rozgrywki, opierającej się w głównej mierze na eksterminowaniu wszystkich żywych istot, które staną nam na drodze.

Autorzy Serious Sam Double D przygotowali dla nas 18 poziomów, na których spotkamy wiele dziwacznych stworzeń. Plansze, po których się poruszamy zostały umiejscowione w różnych lokalizacjach, dzięki czemu mamy okazję walczyć w zróżnicowanej scenerii. Znaczącym ułatwieniem w ich eksterminacji, może być Gunstacker.

Jest to specjalne urządzenie, które umożliwia nam używanie czterech broni jednocześnie. Ich konfiguracja jest dowolna, możemy więc eksperymentować łącząc ze sobą piły mechaniczne i wyrzutnie rakiet. Gdy znudzi nam się taki zestaw, bez trudu zamiast pił wstawimy np. miotacz płomieni. Arsenał broni jest niezwykle rozległy, więc możliwości jest wiele i każdy powinien znaleźć odpowiednią kombinację dla siebie. Grafika jest typowa jak na grę platformową, więc żaden gracz, który miał do czynienia z tego typu tytułami, nie będzie zaskoczony tym co widzi na ekranie. Serious Sam Double D to ciekawa próba przeniesienia przygód Sama, w nieco inną konwencję. Gra zachowała charakterystyczny klimat poprzednich części, nawet mechanika rozgrywki jest dość podobna. Jednak każdy kto zechce sięgnąć po Serious Sam Double D, musi indywidualnie ocenić, czy sposób przedstawienia przygód Sama w tym tytule mu odpowiada.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Serious Sam Double DZręcznościowe