Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Scary forest

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Sakura Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.06.2009
Rozmiar: 3,1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 439

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Scary forest

Pobierz darmowe demo gry zręcznościowej Scary Forest!

Scary Forest to gra zręcznościowa przypominająca Arkanoid podany w klimatycznej, mrocznej otoczce. Możesz wybrać tu jeden z trzech typów zabawy: normalną grę, poziomy z potworami oraz poziomy z określonym czasem. W każdym trybie musisz zbić piłeczką wszystkie cegiełki. Dodatkowo w trybie z potworami możesz także uderzać piłeczką pojawiające się duchy, zaś w trybie czasowym cegiełki wolno opadają na Ciebie - musisz je zniszczyć, nim uderzą o ziemię!

Pobierz bezpłatną wersję demonstracyjną gry - pokaże Ci ona, co czeka na Ciebie w pełnej wersji. Tam otrzymasz ponad pięćdziesiąt poziomów do przejścia, będziesz także mógł zmierzyć się z przyjacielem w trybie pojedynku. Nadto otrzymasz edytor do tworzenia własnych plansz! Nim jednak zdecydujesz się na zakup pełnej wersji, pobierz demo i zobacz, jak Ci się spodoba!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Scary forestZręcznościowe