Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Renegade Ops

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Avalanche Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 15.09.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Renegade Ops

Procesor: Quad Core i5 2.6 GHz,

Pamięć: 2 GB RAM (3 GB RAM - Vista/7),

Grafika: 512 MB (GeForce GTS 250 lub lepsza),

Miejsce na dysku: 10 GB HDD,

System Operacyjny: Windows XP/Vista/7

Opis - Renegade Ops
Renegade Ops to tytuł, który powstał niejako przez przypadek, przy okazji testowania możliwości nowego silnika graficznego. Projekt szybko przypadł do gustu wydawcom i zdecydowano się stworzyć z niego osobną, niskobudżetową produkcję.

Za grą stoi szwedzkie studio Avalanche, a proces jej produkcji jest ściśle związany z grą pt. Just Cause 2. To właśnie przy okazji testowania silnika do tej produkcji, szczególnie widoku z góry, okazało się, że warto wykonać dodatkowy produkt. Gdy grą dodatkowo zainteresowała się SEGA, automatycznie zostając oficjalnym jej wydawcą.

Fabuła tego tytułu jest całkiem prosta i niezbyt oryginalna, ale to nie ona ma być główną zaletą gry. Zmagamy się z Inferno, szalonym przywódcą grupy terrorystycznej, która stanowi poważne zagrożenie na światowego pokoju. Do dyspozycji otrzymujemy mobilny oddział komandosów, którzy zostają wrzuceni głęboko na teren wroga by tam przy pomocy czołgów, śmigłowców, łodzi i innego sprzętu pancernego wykonywać wszelakie akcje militarne.

Renegade Ops pozwala nam pograć w kilku, różniących się od siebie trybach. Przede wszystkim jest to kampania dla pojedynczego gracza, jak również tryb kooperacji. W obu przypadkach naszym zadaniem jest wykonanie konkretnych misji, eliminując przy tym całe szwadrony terrorystów. Oprócz tego możemy włączyć multiplayer i zmagać się do czterech osób naraz czy to w sieci lokalnej, czy przez internet. Graficznie gra przedstawia się nie najgorzej. Lokacje są ładnie wykonane, co więcej zróżnicowane nie tylko pod względem wizualnym, ale również strukturalnym. Walczymy więc w dżungli, na morzu, w miastach i miasteczkach oraz innych, ciekawych lokacjach. Wykonanie jednostek, zarówno naszych jak i kontrolowanych przez komputer również stoi na wysokim poziomie. Za wszystko odpowiada autorski silnik nazwany Avalanche Engine 2.0, który jest również głównym motorem renderingu w Just Cause 2.

Fanów starego typu shooterów z pewnością ucieszy fakt, że mechanika rozgrywki w Renegade Ops jest inspirowana klasycznymi strzelankami z lat 80. i 90. Możemy więc liczyć na masę naprawdę dobrej zabawy. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Renegade OpsZręcznościowe