Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Prince of Persia: Zapomniane Piaski

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Ubisoft
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 08.12.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Prince of Persia: Zapomniane Piaski


Na początku grudnia 2009 roku wszystkich zaskoczyła informacja ze znanego studia Ubisoft, kojarzonego z wieloma hitami. Inforamcją tą były wieści o zbliżającej się grze Prince of Persia: The Forgotten Sand, w której po raz kolejny będziemy mogli pokierować losami Księcia Persji. Niestety, na razie o Prince of Persia: The Forgotten Sands game nie wiemy za wiele, ale co wiemy – zaraz Wam opowiemy.

Po pierwsze – premiera Prince of Persia: Zapomniane Piaski nastąpi w maju 2010 roku i zbiegnie się w czasie z fabularnymi przygodami Księcia, które wejdą akurat na ekrany kinowe. Nie wiadomo jednak, gameplay Prince of Persia: The Forgotten Sands będzie bazować na filmie, czy też będzie to całkiem nowa produkcja. Jednak chodzą pogłoski, że tytuł ten nawiązywać będzie do słynnej trylogii (Piaski Czasu/Dusza wojownika/Dwa Trony). Oby, bowiem była to świetna seria.

Po drugie wiadomo, że powstanie Prince of Persia: Zapomniane Piaski na Xbox 360, a także konwersja Prince of Persia: Zapomniane Piaski na PS3. Co prawda nikt póki co nie wspomina o Prince of Persia: Zapomniane Piaski na PC, jednak można przyjąć, że Ubisoft nie chce tracić rzeszy graczy komputerowych i powstanie również wersja gry dla nich. Niestety, nie są jeszcze znane wymagania sprzętowe Prince of Persia: Zapomniane Piaski. Wiadomo jednak, że z pewnością da się pograć w Prince of Persia: Zapomniane Piaski nma Windows 7 bez najmiejszych problemów.

Jako że do premiery gry ponad jeszcze pół roku, nie jest możliwy download Prince of Persia: Zapomniane Piaski w wersji demo. Nie pojawiła się także póki co żadna galeria Prince of Persia: Zapomniane Piaski, ani nawet pojedynczy screenshot Prince of Persia: Zapomniane Piaski – poza logiem gry, które możecie oglądać przy tej krótkiej zapowiedzi.

No cóż, nie są to może jakieś obszerne informacje, ale lepsze to niż nic, prawda? Czekamy z niecierpliwością na jakikolwiek trailer Prince of Persia: The Forgotten Sands, który ukazałby nam, jak będzie wyglądać oprawa audiowizualna tego tytułu oraz jakimi akrobacjami będzie dysponować sterowany przez nas bohater. Dotychczasowe odsłony Prince of Persia nie zawodziły, miejmy nadzieję, że tak będzie również tym razem.

A jeśli nie miałeś okazję ich widzieć, znajdziesz na naszych stronach wersje demo poprzednich tytułów oraz inne materiały do gier z serii. Sprawdź koniecznie!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Prince of Persia: Zapomniane Piaski

dodał: ~boja , 21.09.2016

nie moge pobrac ;[ \\\\n

dodał: ~zobacze , 31.10.2010

zobacze

dodał: ~Emcio123 , 29.06.2010

kupcie se za 119 zl zapomniane piaski

dodał: akar9 , 21.06.2010

nie moge pobrac

dodał: ~wiki nosi kolczyki , 03.06.2010

to jest dziwne dlaczego nie mogę pobrać

dodał: ~wiki nosi kolczyki , 03.06.2010

to jest dziwne dlaczego nie mogę pobrać

dodał: ~mati2oo9 , 15.03.2010

czemu tylko opis

dodał: ~Netuser , 01.03.2010

Pisze jak wół "TYLKO OPIS GRY" ...

dodał: ~Mati2oo9 , 15.02.2010

czemu pobrac nie moge ?? wytlumaczcie mi prosze

Zręcznościowe