Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Prince of Persia: Dusza Wojownika

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Ubisoft
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.12.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3450

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Prince of Persia: Dusza Wojownika

Procesor 1 GHz, 256 MB RAM (polecane 512), 64 MB karta grafiki i 2,5 Gb na HDD

Opis - Prince of Persia: Dusza Wojownika


Prince of Persia: Warrior Within to druga część trylogii o Księciu Persji, zaczynająca się krótko po wydarzeniach z pierwszej. Książę płynie na Wyspę Czasu, by zapobiec powstaniu Piasków, jednak jego okręt niespodziewanie zostaje zaatakowany przez statek dowodzony przez wojowniczkę Cesarzowej Czasu. Książę ląduje na Wyspie jako rozbitek. Chcesz zobaczyć początek tej przygody? Pobierz Prince of Persia: Dusza Wojownika w wersji demo.


Download Prince of Persia: Warrior Within w wersji demonstracyjnej nie kosztuje Cię ani grosza, a pozwoli zapoznać się z mechaniką gry i jej oprawą audiowizualną. Tak jak i w poprzedniej odsłonie, tak i tutaj musimy znajdywać drogę, korzystając z elementów otoczenia do wspinania się. Dostępne za darmo Prince of Persia: Dusza Wojownika demo nauczy Cię, jakie akrobacje może wykonywać Książę, a także jak potrafi walczyć z przeciwnikami. W pełnej wersji gry zwiedzisz dziesiątki niezwykłych lokacji, cofając się często w czasie. Od pewnego momentu będzie Cię prześladować demon czasu Dahaka – czy zdołasz mu zbiec? Zdradzimy też, że Książę w pewnym momencie stanie się na krótki czas kimś innym…

W naszym kraju wydano Prince of Persia: Warrior Within po polsku, niepotrzebne Ci więc żadne spolszczenie do Prince of Persia: Dusza Wojownika. Za wydanie Prince of Persia: Dusza Wojownika pl odpowiada firma Cenega, która opublikowała także pierwszą i trzecią część trylogii. Niestety, istnieje tylko demo Prince of Persia: Dusza Wojownika do pobrania – inne części nie mają wersji demonstracyjnych.

Cała trylogia zyskała sobie zarówno uznanie graczy, jak i krytyki, jeśli wiec nie znasz jeszcze tej serii, ściągnij Prince of Persia: Dusza Wojownika za free i przekonaj się samemu, że to świetny tytuł. Możesz używać go na najnowszych systemach operacyjnych, pograsz więc w Prince of Persia: Dusza Wojownika na Windows 7 i Vista bez problemu.

Zanim ściągniesz demo, obejrzyj trailer Prince of Persia: Dusza Wojownika dostępny na naszych stronach. Gra wyszła dopracowana pod względem technicznym i nie ukazał się żaden patch do Prince of Persia: Dusza Wojownika. Niestety, nie wyszły też żadne kody Prince of Persia: Dusza Wojownika ułatwiające zabawę, musisz więc radzić sobie samemu. Jednak warto się namęczyć, bowiem nagroda jest wspaniała fabuła i niespodziewane wydarzenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Prince of Persia: Dusza Wojownika

dodał: ~michi , 27.06.2010

JA TO DOSTAŁEM OD KOLEGI A WODNEJ PANI TZREBA ZABIĆ NIEWIDZIALNYCH PRZECIWNIKÓW I KILKU TYCH DUŻYCH CZARNYCHWROGÓW I MAM JUŻ TRZY MOCE SUPER ATAK , COFANIE CZASU I ZWOLNIONE TEMPO

dodał: piotr55b , 26.02.2010

Czemu nie ma zadnej pełnej wersji Prince of Persia?

dodał: ~blabla , 18.01.2010

Super gra.Nie wiem co zrobic w"wodna pani"!

Zręcznościowe