Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Planet 51

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Pyro Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 03.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Planet 51

Już wkrótce!
Opis - Planet 51
­

Planet 51 game to wirtualna adaptacja filmu animowanego pod tym samym tytułem, który opowiada o mieszkańcach tytułowej planety żyjących w strachu przed inwazją obcych. Pechowo pewnego dnia ląduje tam statek kosmiczny z Ziemi z kapitanem Chuckiem Bakerem. Cudem unika uwięzienia, a potem stara się odzyskać zarekwirowany pojazd. Niestety, został on rozebrany na części. Trzeba zgromadzić je wszystkie. Czy mu się to uda?

O tym zadecydujemy my, gracze. Gameplay Planet 51 polega na ciągłych gonitwach oraz wyścigach – mamy tu możliwość sterowania zarówno Chuckiem, jak też i jego przyjacielem – jednym z tubylców, który zdecydował się mu pomóc. Niestety, nie jest jeszcze możliwy download Planet 51 w wersji demo, zresztą sama premiera gry Planet 51 jest przesunięta na przyszły rok. Wiadomo jednak, ze będziemy mogli spodziewać się szalonej zabawy, w której zdarzy się mnóstwo zabawnych sytuacji. Tytuł ten przeznaczony jest zarówno dla młodszych, jak i dla starszych graczy, dlatego też może przy nim bawić się cała rodzina. Nie ma tu brutalności, zaś porażka Chucka wiąże się z umieszczeniem go w lokalnym Muzeum Osobliwości.

Planet 51wyjdzie na PC. Będzie też konwersja Planet 51 na Xbox 360 oraz konwersja Planet 51 na PS3. Niestety, nie istnieje jeszcze oficjalna galeria Planet 51. Nie ukazał się nawet pojedynczy screenshot Planet 51, jednak możesz obejrzeć trailer Planet 51, dostępny na naszych stronach. W wersji komputerowej z pewnością pograsz w Planet 51 na Windows 7, Vista i XP.

Jeśli więc lubisz zabawne gry, wypatruj kolejnych wieści o tym tytule. Będziemy mieli okazję przeżywać przygody na obcej planecie w 2010 roku.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Planet 51Zręcznościowe