Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Oddworld: Abe’s Exoddus

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Oddworld Inhabitant
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 19.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2796

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Oddworld: Abe’s Exoddus

  • Pentium 166MHz,
  • 16MB RAM
Opis - Oddworld: Abe’s Exoddus
­Wydana na PC gra Oddworld Abe’s Exoddus to kontynuacja przygód znanego z Abe’s Oddysee stworka z rasy Mudokonów. I po raz kolejny przyjdzie mu stawić czoła Glukkonom, którzy tym razem chcą spenetrować starożytny cmentarz Mudokonów. Przyczyna? Składniki niezbędne Glukkonom do produkcji piwa. Możesz przekonać się, w jaki sposób Abe i jego towarzysz powstrzymają wrogów, pobierając za darmo Oddworld Abe’s Exoddus demo.

Tak jak i w poprzedniej odsłonie, tak i tu mamy dość złożony świat, w którym skradamy się, pokonujemy platformy, a także wydajemy polecenia towarzyszącym Abemu Mudokonom. Po drodze zdarzy się zbierać rozmaite ułatwiające życie bonusy, dzięki którym Abe może na przykład stać się na chwilę niewidzialnym. Pobierz Oddworld Abe’s Exoddus w wersji demonstracyjnej, aby zobaczyć, co jeszcze czeka Cię na drodze. Download Oddworld Abe’s Exoddus w tej wersji jest całkowicie darmowy, niestety, mimo upływu czasu nie jest to jeszcze tytuł „freeware”.

Warto zauważyć, że mamy tu możliwość zabawy dla dwóch osób. Niestety, nie jest to system kooperacji w czasie realnym, a naprzemienne wykonywanie ruchów. Jeżeli gra będzie sprawiać CI problemy, znajdziesz w sieci kody Oddworld Abe’s Exoddus, które ułatwią Ci życie.

Niestety, gra działa poprawnie tylko z systemami operacyjnymi Windows 98 i 2000, nie działa na XP, zaś co się tyczy Oddworld Abe’s Exoddus na Windows 7 i Vista, musisz przekonać się o tym samemu. Cóż, podobnie jak w przypadku pierwszej części pozostaje tylko mieć nadzieję na remake tego tytułu przeznaczony pod nowe systemy operacyjne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Oddworld: Abe’s Exoddus

dodał: ~Przemo , 02.01.2010

Poprawka - pod WindowsXP SP3 działa, choć raz pozostał dźwięk z gry (gaz) gdy wyszedłem do menu...

Zręcznościowe