Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Monochroma

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Monochroma Team
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 263 MB
System operacyjny: Windows XP, 7, 8
Liczba pobrań: 78

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Monochroma

Monochroma to gra platformowo-logiczna, która spodoba się zarówno miłośnikom produkcji a la Limbo, jak też i tym graczom, którzy polubili Braid. Bohaterami jest dwóch braci – starszy i młodszy. Kierujemy starszym, który od czasu do czasu musi przenosić na plecach młodszego. Wówczas nie może skakać ani wspinać się, a brata może postawić jedynie w miejscu, gdzie pada światło. Gdy już ma wolne ręce, musi odblokować przeszkody, które stoją na dalszej drodze. Historia zaczyna się w momencie, gdy obaj bawią się na świeżym powietrzu, ale muszą schronić się przed burzą. Jako że znajdują na wsi, pierwszym miejscem jest stodoła, jednak po drodze będą także inne lokacje, jak np. stare magazyny czy tartak. O ile na początku wszystko wygląda normalnie, to jednak widok ruin sprawia, że odkrywamy stopniowo, iż opowiadana tu historia ma miejsce w innej wersji historii.


Podczas zabawy w Monochroma gracz ma okazje wykazać się nie tylko sprytem, ale i refleksem. Udostępniona za darmo wersja demo pokazuje początek tej niezwykłej przygody, która z pewnością zachęci do sięgnięcia po pełne wydanie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: MonochromaZręcznościowe