Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Miner Wars 2081

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Keen Software House
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 15.02.2011
Rozmiar: 737 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 200

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Miner Wars 2081

Pentium 4 2 GHz, 1.5 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 1 GB HDD, Windows XP SP2/Vista
Opis - Miner Wars 2081
Miner Wars 2081 to niezwykła pozycja, która powinna zainteresować każdego gracza preferującego otwarty świat gry. Tytuł ten daje bowiem swobodną rękę w stopniu jak dotąd niespotykanym. Przenosimy się tu do świata przyszłości i zasiadamy za sterami górniczego statku kosmicznego. Co dalej? To zależy tylko i wyłącznie od gracza. Miner Wars 2081 na PC daje tak wiele możliwości, ,że nie sposób wymienić ich wszystkich w tak krótkim opisie, więc skupimy się na najważniejszych. Można tu eksplorować pas asteroidów, wydobywając surowce i sprzedając je z zyskiem, zatrudnić się przy transporcie towarów, chronić prywatne statki, walczyć z piratami – albo samemu zostać jednym – a nawet brać udział w wyścigach. Przedsmak zabawy daje wersja demo Miner Wars 2081, którą można pobrać z tej strony.

Podczas zabawy mamy widok zarówno z perspektywy pierwszej, jak też i trzeciej osoby. Opcja pierwszoosobowa pozwala nam poczuć się jak w prawdziwym statku kosmicznym. Laserów możemy używać zarówno do rycia skał, jak też i atakowania przeciwników – tu przyda się widok TPP. Download wersji demo Miner Wars 2081 pozwoli poczuć przedsmak pełnej rozgrywki. Z pewnością zabawa przypadnie go gustu każdemu miłośnikowi klimatów kosmicznych i gier science-fiction. Mamy tu w pełni trójwymiarowe, interaktywne środowisko, zaś latanie tunelami wydrążonymi we wnętrzach asteroidów to niezapomniane przeżycie.

Download Miner Wars 2081 w pełnej wersji będzie możliwy ze strony producenta – oczywiście po zapłaceniu za to. Niestety, gra nie ma polskiego wydawcy i przyda się znajomość angielskiego do zabawy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Miner Wars 2081Zręcznościowe