Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mega Bomberman 1.0

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: GameFabrique
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.03.2009
Rozmiar: 1.1 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 17710

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Mega Bomberman
­Czy znasz już grę Bomberman? Teraz w naszym serwisie darmowy download Mega Bomberman. Twórcą gry jest firma GameFabrique.

Mega Bomberman opiera się na prostej fabule: meteor uderza w planetę i dzieli ją na pięć różnych światów. Tylko Bomberman może ocalić planetę i przywrócić jej dawny porządek. Aby mu pomóc, musisz wraz z nim odnaleźć 5 magicznych żetonów i zmierzyć się z władcami (bossami) poszczególnych światów gry Mega Bomberman. Zdobywając wszystkie żetony i łącząc je w całość możesz sprawić, że świat odzyska swoją wcześniejszą formę. Pobierz Mega Bomberman za darmo, aby sprawdzić czy poradzisz sobie w walce o planetę. W czasie rozgrywki odwiedzisz krainy: Dżungli, Wody, Śniegu, Ognia, a nawet świat przypominający nawiedzony dom. Teraz możesz pobrać najnowszy Mega Bomberman za free.

Pobierz Mega Bomberman za darmo, aby wysadzać w powietrze części labiryntu i niszczyć wiele wrogich stworzeń. Podstawowa zasada gry to zostawianie bomb i uciekanie spod ich zasięgu – brzmi prosto? GameFabrique udowadnia, że jest to trudniejsze, niż na początku mogłoby się wydawać. W Mega Bomberman musisz także uciekać przed twoimi wrogami, którzy poruszają się po całym ekranie. Tylko nie daj się wysadzić przez własną bombę! Wybierz download Mega Bomberman, uruchom grę… i miej oczy szeroko otwarte.

W Mega Bomberman zbierasz żetony poprzez niszczenie bloków, możesz zdobywać także punkty bonusowe. Po paru poziomach musisz zmierzyć się z władcą danego świata. Walka z bossem w Mega Bomberman może wydać Ci się początkowo dziecinnie prosta, na następnych poziomach trudność rośnie. Jest jeszcze pewna zasada: jedno uderzenie zabija, więc uważaj na siebie. Pobierz najnowszy Mega Bomberman za darmo w naszym serwisie.

Mega Bomberman umożliwia zarówno rozgrywkę w trybie single-player, jak i włączenie Battle mode, w którym grasz z przyjaciółmi przy jednym komputerze.

Grafika Mega Bomberman jest bardzo zbliżona do wczesnych gier z tej serii. Masz widok z góry na całą planszę, złożoną z labiryntu i krążących po nim postaci. Możesz urozmaicić klasyczną rozgrywkę poprzez zmianę wizerunku Bombermana. Możesz wybrać policjanta Bombermana, lekarza i inne ciekawe postaci. Labirynty wyglądają równie dobrze, grafika jest urozmaicona i przyjemna dla oka. Gra ze studia GameFabrique zapewnie dużo dobrej zabawy - download Mega Bomberman za darmo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mega Bomberman

dodał: ~co to , 06.03.2010

gdze sie to pobiera

dodał: ~jaja123 , 17.07.2009

????

Zręcznościowe