Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Maldita Castilla

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Locomalito
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 10.09
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7, 8
Liczba pobrań: 132

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Maldita Castilla


Opis - Maldita Castilla

Maldita Castilla to zręcznościowa gra akcji utrzymana w stylu retro, przywodzącym na myśl gry z automatów coin-up oraz komputerów 8-bit. Jej akcja osadzona jest w czasach mrocznego Średniowiecza, a bohaterem Don Ramiro, posłany przez króla Hiszpanii z misją wyplenienia zła, które zalało Kastylię. Po miastach i wsiach wałęsają się żywe trupy, po cmentarzach grasują demony, a zamkach – potwory. Nasz bohater ma do dyspozycji miecze i noże, którymi ciska w przeciwników, a od czasu do czasu znajduje kuferek, w którym znajdzie bardziej mordercze bronie. Oprócz zwykłych przeciwników przyjdzie mu także zmierzyć się z bossami – w ich przypadku niezbędne jest znalezienie właściwego sposobu na pokonanie, ponieważ zwykle mają oni bardzo dobry pancerz oraz umiejętności sprawiające, że gracz musi jeszcze bardziej zwiększyć czujność, aby nie stracić życia.


Maldita Castilla może kojarzyć się starszym graczom z kultowym Ghosts’n’Goblins i będzie to skojarzenie jak najbardziej właściwe. Produkcja ta dostępna jest za darmo w pełnej wersji i polecamy ją nie tylko miłośnikom retro.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Maldita CastillaZręcznościowe