Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lumen

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: ThousandCranes
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 537.57 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 160

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Lumen

Lumen to interesująca propozycja dla miłośników platformowych gier akcji tpp. Tym bardziej, ze gameplay został osadzony w niecodziennym miejscu, a mianowicie świecie koszmary sennego. Bohaterką jest dziewczynka, która została w nim uwięziona, a zadaniem gracz jest pomóc jej w ucieczce. Dość istotnym narzędziem, które pomoże w wykonaniu tego zadania, jest aparat cyfrowy. Patrząc przez jego obiektyw może wypatrzeć rzeczy niewidoczne gołym okiem, co nieraz pomoże w odnalezieniu przejścia. Od czasu do czasu zdarzy się także, że poruszając obrazem na ekranie będziemy zarazem poruszać prawdziwym światem, dzięki czemu możemy np. wywołać lawinę kamieni. Sukces w grze zależy od prawidłowego korzystania z aparatu oraz zręczności w przeskakiwaniu nad przeszkodami i przepaściami. Od czasu do czasu przytrafi się także zadanie logiczne.


Jako że Lumen dostępny jest za darmo pełnej wersji, warto spróbować swych sił w rozgrywce. Co prawda nie ma polskiej edycji językowej, jednak znajomość podstawowych słów w angielskim powinna wystarczyć, aby w pełni wykorzystać możliwości dawane przez ten tytuł.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: LumenZręcznościowe