Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jawbreakers Return! v 2.0

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Fingerspoil Games
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.06.2009
Rozmiar: 17 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 182

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.
Opis - Jawbreakers Return!

Pobierz darmowe demo gry zręcznościowej Jawbreakers Return!

Jawbreakers Return to zabawna gra zręcznościowa, gdzie wcielasz się w żarłocznego stwora, oczyszczającego kolejne plansze z pożywienia. Zajadasz także power-upy, dzięki którym sterowany przez Ciebie bohater otrzymuje dodatkowe zdolności, a nawet broń. Zbieraj także tyle monet, ile się da. Dzięki nim możesz kupować użyteczne przedmioty. Uważaj jednak na przeciwników - spotkanie z nimi może skończyć się dość boleśnie...

Wersja trial pozwala Ci na godzinę zabawy. W pełnej otrzymujesz dwa tryby rozgrywki - story (7 etapów) oraz arcade (90 poziomów).Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Jawbreakers Return!Zręcznościowe