Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Inkling

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: VFS
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 172 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 121

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Inkling

Inkling to gra platformowo-logiczna, w której mamy okazje poprowadzić parę niezwykłych bohaterów. Jest to rodzeństwo powstałe z… tuszu. Razem musza przemierzyć oni dość rozbudowany labirynt, do czego przydadzą się ich umiejętności. Chłopiec potrafi brać rozpęd i taranować przeszkody, dziewczynka nie dość że lewituje, to jeszcze może na moment rozciągać się i twardnieć, umożliwiając bratu przejście ponad przepaściami. Sukces eskapady zależy od prawidłowego używania ich zdolności. Dzięki temu można pokonać każdą przeszkodę. Gameplay został skonstruowany tak, aby spodobać się zarówno starszym, jak i młodszym użytkownikom komputera.


Warto też dodać, że rozgrywka w Inkling pokazana jest w 2,5D, czyli mamy rozgrywkę w dwóch wymiarach, jednak bogate tło sprawia wrażenie przestrzenności i nadaje grze posmak trójwymiarowej produkcji. Można przekonać się o tym osobiście w każdej chwili, ponieważ produkcja ta dostępna jest w pełnej wersji za darmo. Nie ma co prawda polskiej wersji językowej, ale znajomość żadnego języka obcego nie jest potrzebna, aby dobrze bawić się przy tym tytule.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: InklingZręcznościowe