Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hugo: Zaklęta Kolejka

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: ITE Media APS
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 23.09.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, NT

Brak

Wymagania sprzętowe - Hugo: Zaklęta Kolejka

  • Pentium 233Mz,
  • 32MB RAM
Opis - Hugo: Zaklęta Kolejka
Hugo: Zaklęta Kolejka pl to kolejna zręcznościowa gra przygodowa z serii opowiadającej o przygodach zabawnego trolla Hugo. Gra Hugo: Zaklęta Kolejka po polsku ukazała się w 2001 roku. Do jej uruchomienia wystarczy Pentium 233MHz i 32MB RAM-u (wciąż nie wiadomo, jak zachowa się gra Hugo: Zaklęta Kolejka na windows 7). Postać trolla Hugo została stworzona w 1990 r. w Danii z myślą o programach telewizyjnych dla dzieci. Później przyszły gry komputerowe, a w rezultacie mały bohater stał się na tyle sławny, że dotarł aż do różnych 40 krajów, sprzedało się też 10 milionów kopii kilkudziesięciu gier komputerowych. Jeśli jeszcze nie znasz tej zabawnej postaci i chcesz zobaczyć jak wygląda Hugo: Zaklęta Kolejka, ściągnij screeny z galerii dołączonych do pozostałych gier z serii Hugo na naszych stronach. Niestety nie ukazał się żaden prezentujący grę Hugo: Zaklęta Kolejka trailer (gdyby miał się kiedyś ukazać, szukaj Hugo: Zaklęta Kolejka download trailer).
W kolejnej części serii to dzieci trolla przejmują inicjatywę i wraz z muchą Bezzy poszukują części zepsutej przez czarownicę Scyllę kolejki górskiej. Hugo musi ich uwolnić przed Bożym Narodzeniem, by Święta odbyły się bez nieprzyjemnych niespodzianek. Niestety nie ma gry Hugo: Zaklęta Kolejka w wersji demo, ale materiały z produkcji Hugo: Zaklęta Kolejka są do pobrania ze stron wydawcy, firmy ITE Media APS (jeśli interesuje Cię Hugo: Zaklęta Kolejka, pobierz też screeny prezentujące inne gry z serii o zabawnym trollu). Ponadto w Hugo: Zaklęta Kolejka za free możemy jak zwykle zagrać w mini-gry urozmaicające rozgrywkę.
W grę Hugo: Zaklęta Kolejka za darmo niestety nie zagramy, jako że nie zostało wypuszczone demo, ale obecnie można ją zdobyć za niewielkie pieniądze, również w polskiej wersji (przygotowane do Hugo: Zaklęta Kolejka spolszczenie oddaje humorystyczny nastrój pomysłodawców). W grze Hugo: Zaklęta Kolejka kody nie będą nam potrzebne. Pierwotna wersja okazała się na tyle wolna od błędów, że nie został wypuszczony do Hugo: Zaklęta Kolejka żaden patch.
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hugo: Zaklęta Kolejka

dodał: ~sbm56 , 19.06.2010

dobra gra

dodał: ~vito19s , 04.04.2010

Jak ja to mam pobrać?\n

dodał: ~p , 24.01.2010

\np

Zręcznościowe