Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hugo: Zaczarowany Dąb

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: ITE Media APS
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 23.09.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, NT

Brak

Wymagania sprzętowe - Hugo: Zaczarowany Dąb

  • Pentium 166Mz,
  • 32MB RAM
Opis - Hugo: Zaczarowany Dąb
Hugo: Zaczarowany Dąb pl to kolejna zręcznościowa gra przygodowa z serii opowiadającej o przygodach zabawnego trolla Hugo. Gra Hugo: Zaczarowany Dąb po polsku ukazała się w 2001 roku. Do jej uruchomienia wystarczy Pentium 166MHz i 32MB RAM-u (wciąż nie wiadomo, jak zachowa się gra Hugo: Zaczarowany Dąb na windows 7). Postać trolla Hugo została stworzona w 1990 r. w Danii z myślą o programach telewizyjnych dla dzieci. Później przyszły gry komputerowe, a w rezultacie mały bohater stał się na tyle sławny, że dotarł aż do różnych 40 krajów, sprzedało się też 10 milionów kopii kilkudziesięciu gier komputerowych. Jeśli jeszcze nie znasz tej zabawnej postaci i chcesz zobaczyć jak wygląda Hugo: Zaczarowany Dąb, ściągnij screeny z galerii dołączonych do pozostałych gier z serii Hugo na naszych stronach. Niestety nie ukazał się żaden prezentujący grę Hugo: Zaczarowany Dąb trailer (gdyby miał się kiedyś ukazać, szukaj Hugo: Zaczarowany Dąb download trailer). W Zaczarowanym Dębie istnieje też tryb multiplayer, dzięki któremu możemy pograć ze znajomymi w sieci lokalnej.
W kolejnej części serii Hugo musi odnaleźć drogę do domu zanim piasek w klepsydrze przesypie się na dół. Niestety nie ma gry Hugo: Zaczarowany Dąb w wersji demo, ale materiały z produkcji Hugo: Zaczarowany Dąb są do pobrania ze stron wydawcy, firmy ITE Media APS (jeśli interesuje Cię Hugo: Zaczarowany Dąb, pobierz też screeny prezentujące inne gry z serii o zabawnym trollu). Ponadto w Hugo: Zaczarowany Dąb za free możemy jak zwykle zagrać w mini-gry logiczne i zręcznościowe urozmaicające rozgrywkę.
W grę Hugo: Zaczarowany Dąb za darmo niestety nie zagramy, jako że nie zostało wypuszczone demo, ale obecnie można ją zdobyć za niewielkie pieniądze, również w polskiej wersji (przygotowane do Hugo: Zaczarowany Dąb spolszczenie oddaje humorystyczny nastrój pomysłodawców). W grze Hugo: Zaczarowany Dąb kody nie będą nam potrzebne. Pierwotna wersja okazała się na tyle wolna od błędów, że nie został wypuszczony do Hugo: Zaczarowany Dąb żaden patch.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hugo: Zaczarowany DąbZręcznościowe