Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hugo: Wielka Ucieczka

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: ITE Media APS
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 23.09.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, NT

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Hugo: Wielka Ucieczka

  • Pentium II 450MHz,
  • 64MB RAM,
  • karta graficzna 32MB (DX 9.0),
  • 500MB na HDD
Opis - Hugo: Wielka Ucieczka
Hugo: Wielka Ucieczka pl to kolejna zręcznościowa gra przygodowa z serii opowiadającej o przygodach zabawnego trolla Hugo. Gra Hugo: Wielka Ucieczka po polsku ukazała się w 2003 roku. Do jej uruchomienia wystarczy Pentium II 450MHz i 128MB RAM-u (wciąż nie wiadomo, jak zachowa się gra Hugo: Wielka Ucieczka na windows 7). Postać trolla Hugo została stworzona w 1990 r. w Danii z myślą o programach telewizyjnych dla dzieci. Później przyszły gry komputerowe, a w rezultacie mały bohater stał się na tyle sławny, że dotarł aż do różnych 40 krajów, sprzedało się też 10 milionów kopii kilkudziesięciu gier komputerowych. Jeśli jeszcze nie znasz tej zabawnej postaci i chcesz zobaczyć jak wygląda Hugo: Wielka Ucieczka, ściągnij screeny z galerii. Ponadto prezentujący grę Hugo: Wielka Ucieczka trailer dostępny jest w sieci (szukaj Hugo: Wielka Ucieczka download trailer).
Tym razem Hugo musi uciec z niewoli w kamiennej świątyni z systemem podziemnych korytarzy pełnym ukrytych pułapek. Niestety nie ma gry Hugo: Wielka Ucieczka w wersji demo, ale materiały z produkcji Hugo: Wielka Ucieczka są do pobrania ze stron wydawcy, firmy ITE Media APS (jeśli interesuje Cię Hugo: Wielka Ucieczka, pobierz też screeny zamieszczone w sieci przez fanów serii). Ponadto w Hugo: Wielka Ucieczka za free możemy zagrać w luźno związane z fabułą mini-gry, urozmaicające rozgrywkę .
W grę Hugo: Wielka Ucieczka za darmo niestety nie zagramy, jako że nie zostało wypuszczone demo, ale obecnie można ją zdobyć za niewielkie pieniądze, również w polskiej wersji (przygotowane do Hugo: Wielka Ucieczka spolszczenie oddaje humorystyczny nastrój pomysłodawców). W grze Hugo: Wielka Ucieczka kody nie będą pomocne. Pierwotna wersja okazała się na tyle wolna od błędów, że nie jest potrzebny do Hugo: Wielka Ucieczka żaden patch.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hugo: Wielka UcieczkaZręcznościowe