Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hugo: W Kosmosie

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: ITE Media APS
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 23.09.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT

Brak

Wymagania sprzętowe - Hugo: W Kosmosie

  • Pentium 133 MHz ,
  • 16 MB RAM,
  • karta dźwiękowa,
  • karta graficzna (zgodna z DirectX),
  • napęd CD-ROM 8x,
Opis - Hugo: W Kosmosie
Hugo to sympatyczna postać z kreskówki dla młodszych, która przemierza cały świat i przeżywa różne przygody. Popularność tej serii w naszym kraju jest dość spora, nic więc dziwnego że CD Projekt zdecydował się na publikację zestawu gier przedstawiających przygody ulubieńca dzieci, zaś opisywany dziś Hugo: W Kosmosie zalicza się do niego. Niestety, nie zdecydowano się na publikację wersji demo Hugo: W Kosmosie do pobrania, więc poniższy opis przybliży Ci ten tytuł.
W tej grze Hugo poszybuje w kosmos, aby powstrzymać wiedźmę Scyllę przed niecnym planem wykorzystania nadciągającego asteroidu. Asteroid ten pełen jest czarnych diamentów, które mogą posłużyć Scylli do stworzenia śmiercionośnych broni. Gdy tylko Hugo dowiaduje się o tym wskakuje do rakiety profesora Kosmosika i… tak zaczyna się świetna zabawa. Niestety, nie jest możliwy download Hugo: W Kosmosie w wersji demonstracyjnej, więc nie będziesz mógł przetestować gry przed zakupem. W skrócie rzecz ujmując to tytuł logiczno-zręcznościowy, dzięki któremu dziecko będzie miało okazję poznać sawannę i jej mieszkańców, dobrze się przy tym bawiąc. Jest to także w pewnym stopniu gra przygodowa.
Oczywiście wydano Hugo: W Kosmosie po polsku, wiec gdy nabędziesz pełną wersję tego tytułu, nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Hugo: W Kosmosie, bowiem od razu otrzymasz Hugo: W Kosmosie pl. Gra wyszła dobrze dopracowana pod względem technicznym, dlatego też nie ukazał się żaden patch Hugo: W Kosmosie. Nie istnieją także kody Hugo: W Kosmosie.
Jeżeli zaś chcesz zobaczyć oprawę wizualną, pobierz screeny Hugo: W Kosmosie, które znajdują się przy tym tekście.  Ukażą Ci one obrazki z gry i dadzą pojęcie o tym, jak wygląda ona w praktyce – niestety, nie istnieje żaden trailer Hugo: W Kosmosie. Oczywiście możesz pobrać te screeny Hugo: W Kosmosie za darmo.
Tytuł ten powinien działać płynnie ze wszystkimi najnowszymi systemami operacyjnymi, możesz więc grać w Hugo: W Kosmosie mając Windows 7 oraz Vista i XP. Jedyną rzeczą dostępną z Hugo: W Kosmosie za free są tapety, które znajdują się na stronie oficjalnej stronie Hugo. Jeśli Twoje dziecko lubi tego sympatycznego stwora lub lubisz go Ty, ściągnij tapety Hugo: W Kosmosie na swój komputer, aby po jego włączeniu witał Cię dzielny troll. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hugo: W Kosmosie

dodał: ~buuuu , 05.11.2010

fajne

dodał: ~karol170997 , 08.11.2009

jak sie to pobiera???

dodał: ~kuba , 30.10.2009

elo nie działa mi hugo w kosmosie i hugo tajemnica oceanu co zrobicz ???

Zręcznościowe