Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hugo: Tropikalna Wyspa 4

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: ITE Media APS
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 22.09.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, XP, NT

Brak

Wymagania sprzętowe - Hugo: Tropikalna Wyspa 4

  • Pentium III 500MHz,
  • 256MB RAM,
  • karta graficzna 32MB,
  • 500MB na HDD
Opis - Hugo: Tropikalna Wyspa 4
Hugo: Tropikalna Wyspa 4 pl to kolejna zręcznościowa gra akcji z serii opowiadającej o przygodach zabawnego trolla Hugo. Gra Hugo: Tropikalna Wyspa 4 po polsku ukazała się w 2004 roku. Do jej uruchomienia wystarczy Pentium III 500MHz i 256MB RAM-u (wciąż nie wiadomo, jak zachowa się gra Hugo: Tropikalna Wyspa 4 na windows 7). Postać trolla Hugo została stworzona w 1990 r. w Danii z myślą o programach telewizyjnych dla dzieci. Później przyszły gry komputerowe, a w rezultacie mały bohater stał się na tyle sławny, że dotarł aż do różnych 40 krajów, sprzedało się też 10 milionów kopii kilkudziesięciu gier komputerowych. Jeśli jeszcze nie znasz tej zabawnej postaci i chcesz zobaczyć jak wygląda Hugo: Tropikalna Wyspa 4, ściągnij screeny z galerii. Ponadto prezentujący grę Hugo: Tropikalna Wyspa 4 trailer dostępny jest w sieci (szukaj Hugo: Tropikalna Wyspa 4 download trailer).
I tym razem znów trafiamy na Tropikalną Wyspę, razem z dziećmi Hugona, które mają mu pomóc w organizacji przyjęcia. Niestety nie ma gry Hugo: Tropikalna Wyspa 4 w wersji demo, ale materiały z produkcji Hugo: Tropikalna Wyspa 4 są do pobrania ze stron wydawcy, firmy ITE Media APS (jeśli interesuje Cię Hugo: Tropikalna Wyspa 4, pobierz też screeny zamieszczone w sieci przez fanów serii). Ponadto w Hugo: Tropikalna Wyspa 4 za free możemy zagrać w mini-gry, takie jak „Hugo idzie na ryby”, czy „Kapela weselna Jean Paula”.
W grę Hugo: Tropikalna Wyspa 4 za darmo niestety nie zagramy, jako że nie zostało wypuszczone demo, ale obecnie można ją zdobyć za niewielkie pieniądze, również w polskiej wersji (przygotowane do Hugo: Tropikalna Wyspa 4 spolszczenie oddaje humorystyczny nastrój pomysłodawców). W grze Hugo: Tropikalna Wyspa 4 kody nie będą nam potrzebne. Pierwotna wersja okazała się na tyle wolna od błędów, że nie został wypuszczony do Hugo: Tropikalna Wyspa 4 żaden patch.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hugo: Tropikalna Wyspa 4

dodał: ~bfbfb fcb , 26.04.2010

nnnnn

dodał: ~Naaa . , 01.02.2010

Szkoda,że to nie za darmo ;/. ;)

Zręcznościowe