Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hugo: Tajemnice Oceanu

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: ITE Media APS
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 23.09.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, 2000, XP, NT

Brak

Wymagania sprzętowe - Hugo: Tajemnice Oceanu

    • Pentium 133 MHz ,
    • 16 MB RAM,
    • karta dźwiękowa,
    • karta graficzna (zgodna z DirectX),
    • napęd CD-ROM 8x,
Opis - Hugo: Tajemnice Oceanu
Hugo to sympatyczna postać z kreskówki dla młodszych, która przemierza cały świat i przeżywa różne przygody. Popularność tej serii w naszym kraju jest dość spora, nic więc dziwnego że CD Projekt zdecydował się na publikację zestawu gier przedstawiających przygody ulubieńca dzieci, zaś opisywany dziś Hugo: Tajemnice Oceanu zalicza się do niego. Niestety, nie zdecydowano się na publikację wersji demo Hugo: Tajemnice Oceanu do pobrania, więc poniższy opis przybliży Ci ten tytuł.
W tej grze Hugo odnajduje pamiętnik swego dziadka – żeglarza bardzo brodatego. Dowiaduje się z niego, że  pełen skarbów z siedmiu mórz okręt przodka został zatopiony na pełnym oceanie przez kapitana Mackę. A jako że nasz dzielny troll posiada łódź podwodną, postanawia odnaleźć rodowy majątek. Niestety, jak się okazuje kapitan Macka wciąż żyje… Tak zaczynają się podwodne przygody Hugo. Niestety, nie jest możliwy download Hugo: Tajemnice Oceanu w wersji demonstracyjnej, więc nie będziesz mógł przetestować gry przed zakupem. W skrócie rzecz ujmując to tytuł logiczno-zręcznościowy, dzięki któremu dziecko będzie miało okazję poznać sawannę i jej mieszkańców, dobrze się przy tym bawiąc. Jest to także w pewnym stopniu gra przygodowa.
Oczywiście wydano Hugo: Tajemnice Oceanu po polsku, wiec gdy nabędziesz pełną wersję tego tytułu, nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Hugo: Tajemnice Oceanu, bowiem od razu otrzymasz Hugo: Bohaterowie Sawanny pl. Gra wyszła dobrze dopracowana pod względem technicznym, dlatego też nie ukazał się żaden patch Hugo: Tajemnice Oceanu. Nie istnieją także kody Hugo: Tajemnice Oceanu.
Jeżeli zaś chcesz zobaczyć oprawę wizualną, pobierz screeny Hugo: Tajemnice Oceanu, które znajdują się przy tym tekście.  Ukażą Ci one obrazki z gry i dadzą pojęcie o tym, jak wygląda ona w praktyce – niestety, nie istnieje żaden trailer Hugo: Tajemnice Oceanu. Oczywiście możesz pobrać te screeny z Hugo: Tajemnice Oceanu za darmo.
Tytuł ten powinien działać płynnie ze wszystkimi najnowszymi systemami operacyjnymi, możesz więc grać w Hugo: Tajemnice Oceanu mając Windows 7 oraz Vista i XP. Jedyną rzeczą dostępną z Hugo: Tajemnice Oceanu za free są tapety, które znajdują się na stronie oficjalnej stronie Hugo. Jeśli Twoje dziecko lubi tego sympatycznego stwora lub lubisz go Ty, ściągnij tapety Hugo: Tajemnice Oceanu na swój komputer, aby po jego włączeniu witał Cię bohaterski troll-podróżnik. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hugo: Tajemnice Oceanu

dodał: ~vito19s , 26.03.2010

jak mam to pobrać!?

Zręcznościowe