Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hugo: Siły Natury

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: ITE Media APS
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 22.09.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP

Brak

Wymagania sprzętowe - Hugo: Siły Natury

  • Pentium II 233MHz,
  • 32MB RAM
Opis - Hugo: Siły Natury
Hugo to sympatyczna postać z kreskówki dla młodszych, która przemierza cały świat i przeżywa różne przygody. Popularność tej serii w naszym kraju jest dość spora, nic więc dziwnego że CD Projekt zdecydował się na publikację zestawu gier przedstawiających przygody ulubieńca dzieci, zaś opisywany dziś Hugo: Siły Natury zalicza się do niego. Niestety, nie zdecydowano się na publikację wersji demo Hugo: Siły Natury do pobrania, więc poniższy opis przybliży Ci ten tytuł.
W tej grze Hugo wraz ze swymi przyjaciółmi musi powstrzymać tornado wywołane przez Don Kroko. Kim jest ta postać? To sługa wiedźmy Scylli, która nieopatrznie zostawiła mu pod opiekę księgę zaklęć. Mieszkańcy pustoszonej przez żywioł wyspy wzywają Hugo na pomoc – sukces akcji zależy oczywiście od gracza. Niestety, nie jest możliwy download Hugo: Siły Natury w wersji demonstracyjnej, więc nie będziesz mógł przetestować gry przed zakupem. W skrócie rzecz ujmując to tytuł logiczno-zręcznościowy, dzięki któremu dziecko będzie miało okazję dobrze się przy tym bawiąc. Jest to także w pewnym stopniu gra przygodowa.
Oczywiście wydano Hugo: Siły Natury po polsku, wiec gdy nabędziesz pełną wersję tego tytułu, nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Hugo: Siły Natury, bowiem od razu otrzymasz Hugo: Siły Natury pl. Gra wyszła dobrze dopracowana pod względem technicznym, dlatego też nie ukazał się żaden patch Hugo: Siły Natury. Nie istnieją także kody Hugo: Siły Natury.
Jeżeli zaś chcesz zobaczyć oprawę wizualną, pobierz screeny Hugo: Siły Natury, które znajdują się przy tym tekście.  Ukażą Ci one obrazki z gry i dadzą pojęcie o tym, jak wygląda ona w praktyce – niestety, nie istnieje żaden trailer Hugo: Siły Natury. Oczywiście możesz pobrać te screeny Hugo: Bohaterowie Sawanny za darmo.
Tytuł ten powinien działać płynnie ze wszystkimi najnowszymi systemami operacyjnymi, możesz więc grać w Hugo: Siły Natury mając Windows 7 oraz Vista i XP. Jedyną rzeczą dostępną z Hugo: Siły Natury za free są tapety, które znajdują się na stronie oficjalnej stronie Hugo. Jeśli Twoje dziecko lubi tego sympatycznego stwora lub lubisz go Ty, ściągnij tapety Hugo: Siły Natury na swój komputer, aby po jego włączeniu witał Cię Hugo. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hugo: Siły Natury

dodał: gwwiazdka , 30.09.2009

To jest tylko opis gry, nie da się jej pobrać

dodał: kamil9982 , 25.09.2009

jak to się ściąga

Zręcznościowe